Kronika

... aneb co bylo

Seznam akcí, které již proběhly. Můžete kliknout na název akce a detail akce vám bude zobrazen.

Filtrovat dle typu akce: 

22.6.2018 - 24.6.2018 STAVĚČKA TÁBORA
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

15.6.2018 - 17.6.2018 PŘEDSTAVĚČKA
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

1.6.2018 - 3.6.2018 DĚTSKÝ DEN
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

25.5.2018 - 27.5.2018 VÍKENDOVKA
Místo: Spálov, Organizátor: Míša Červenáková

18.5.2018 - 20.5.2018 BRIGÁDA
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

29.3.2018 - 2.4.2018 VELIKONOČNÍ SNĚHULÁKOVÁNÍ
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

24.3.2018 - 24.3.2018 ČTVRTÝ KAMENECKÝ SKOROPLES
Místo: Ostrava Nová Ves, Organizátor: Petr Luzar

23.2.2018 - 25.2.2018 TÁBOROVÁ SCHŮZKA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Míša Červenáková

19.1.2018 - 21.1.2018 WELNESS VÍKEND
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

18.1.2018 - 18.1.2018 ČLENSKÁ SCHŮZE PS KAMENEC
Místo: Klubovna PS, Organizátor: Jan Blačinský

28.12.2017 - 1.1.2018 SILVESTR, ANEB KOLAUDACE NOVÉHO SRUBU
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

17.11.2017 - 19.11.2017 KREATURY
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Míša Červenáková

20.10.2017 - 22.10.2017 LOVCI UPÍRŮ
Místo: Chata Hluchová, Nýdek, Organizátor: Míša Červenáková

15.9.2017 - 17.9.2017 PODSADOBRANÍ
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

12.8.2017 - 19.8.2017 4. TURNUS TÁBORA - ÚTĚK Z TEMNÉHO STÍNU
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jarda Červenák

29.7.2017 - 12.8.2017 TÁBOR 3. TURNUS - VIKINGOVÉ
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Jahůdka

15.7.2017 - 29.7.2017 2.TURNUS TÁBORA - SDH DROŽDÍN
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

1.7.2017 - 15.7.2017 1.TURNUS TÁBORA - KLUB PATHFINDER
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

1.7.2017 - 9.7.2017 BOHEMIATOUR III, MEZI KOPCI.
Místo: Severní pohraničí ČR., Organizátor: Jan Blačinský

23.6.2017 - 25.6.2017 STAVĚČKA TÁBORA
Místo: TZ Čermná Ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

16.6.2017 - 18.6.2017 PŘEDSTAVĚČKA
Místo: TZ Čermná Ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

2.6.2017 - 4.6.2017 STŘECHA A BAZÉN
Místo: ČERMNÁ TÁBOR, Organizátor: Petr Luzar

26.5.2017 - 28.5.2017 KROVY
Místo: ČERMNÁ TÁBOR, Organizátor: Petr Luzar

26.5.2017 - 28.5.2017 KROVY
Místo: ČERMNÁ TÁBOR, Organizátor: Petr Luzar

19.5.2017 - 21.5.2017 DŘEVOSLOŽ
Místo: TZ Čermná Ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

12.5.2017 - 14.5.2017 DRAČÍ MĚSTO - TAJEMSTVÍ UKRADENÝCH KOUZEL
Místo: TZ - Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Zetek

28.4.2017 - 1.5.2017 VODNÍ BRIGÁDA
Místo: ČERMNÁ TÁBOR, Organizátor: Petr Luzar

14.4.2017 - 17.4.2017 VELIKONOČNÍ STAVĚNÍ A SLAVENÍ
Místo: TZ Čermná Ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

7.4.2017 - 9.4.2017 BRIGOŠKA
Místo: TZ Čermná Ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

24.3.2017 - 26.3.2017 PRVNÍ BRIGÁDA 2017
Místo: TZ Čermná Ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

4.2.2017 - 4.2.2017 III. KAMENECKÝ SKOROPLES
Místo: Kulturní dům v Ostravě Nové Vsi, Organizátor: Míša Červenáková

27.1.2017 - 29.1.2017 WELLNESS VÍKEND SPOJENÝ SE STAVBOU DALŠÍ ŘADY.
Místo: TZ Čermná Ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

19.1.2017 - 19.1.2017 ČLENSKÁ SCHŮZE
Místo: Klubovna PS Kamenec, Organizátor: Jan Blačinský

29.12.2016 - 1.1.2017 SILVESTROVSKÁ VESELICE, POTĚŠÍ NÁS PŘEVELICE!
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

28.12.2016 - 30.12.2016 BRIGÁDA
Místo: ČERMNÁ TÁBOR, Organizátor: Petr Luzar

9.12.2016 - 11.12.2016 MIKULÁŠSKÁ BRIGOŠKA
Místo: TZ Čermná Ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

11.11.2016 - 13.11.2016 CO DÁL 2
Místo: TZ Čermná Ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

27.10.2016 - 30.10.2016 KREATIVNÍ VÍKEND KREATIVCŮ A KREATUR
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Míša Červenáková

14.10.2016 - 16.10.2016 CO DÁL?
Místo: ČERMNÁ TÁBOR, Organizátor: Petr Luzar

30.9.2016 - 2.10.2016 BOURAČKA 2016
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Markéta Kavková

9.9.2016 - 11.9.2016 ZLATÁ HOREČKA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Filip Nowak

30.7.2016 - 13.8.2016 3.TURNUS - NÁVRAT NA PLANETU IKF
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Filip Nowak

16.7.2016 - 30.7.2016 2.TURNUS TÁBORA - SDH DROŽDÍN
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Markéta Kavková

2.7.2016 - 16.7.2016 1.TURNUS TÁBORA - PS BUTOVICKÁ
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Markéta Kavková

2.7.2016 - 10.7.2016 TOUR DE BOHEMIA 2016 - Z BUDĚJOVIC DO AŠE
Místo: luhy a háje, Organizátor: Jan Blačinský

24.6.2016 - 26.6.2016 STAVĚČKA
Místo: ČERMNÁ TÁBOR, Organizátor: Petr Luzar

17.6.2016 - 19.6.2016 PŘEDSTAVĚČKA
Místo: ČERMNÁ TÁBOR, Organizátor: Petr Luzar

3.6.2016 - 5.6.2016 BRIGÁDA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Filip Nowak

20.5.2016 - 22.5.2016 NOSTALGICKO-ROMANTICKÝ VÝLET NA PULČINSKÉ SKÁLY
Místo: Pulčín, Organizátor: Jan Blačinský

22.4.2016 - 24.4.2016 AKCE PAMPELIŠKA
Místo: TZ Čermná Ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

15.4.2016 - 17.4.2016 PRONÁJEM IVAN KULA
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

8.4.2016 - 10.4.2016 BRIGÁDA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Filip Nowak

24.3.2016 - 28.3.2016 VELIKONOCE S UFONY (ALLIAS THE ALIEN EGGS)
Místo: TZ Čermná Ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

27.2.2016 - 27.2.2016 PROCHÁZKA NA VELKOU ČANTORII
Místo: Nýdek, Organizátor: Jan Blačinský

21.2.2016 - 26.2.2016 CESTOVNÍ KANCELÁŘ NEVÍM. JARNÍ PRÁZDNINY NA LYŽÍCH V KATSCHBERGU
Místo: Gasthaus Gruber, Tamsweg, Östereich , Organizátor: Petr Luzar

30.1.2016 - 31.1.2016 KAMENECKÝ SKORO PLES
Místo: NOVÁ VES, Organizátor: Míša Červenáková

21.1.2016 - 21.1.2016 ČLENSKÁ SCHŮZE PS KAMENEC
Místo: restaurace sport club, Organizátor: Jan Blačinský

15.1.2016 - 17.1.2016 ANTISTRESOVÝ WELLNESS VÍKEND
Místo: TZ Čermná Ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

28.12.2015 - 3.1.2016 SILVESTROVSKÁ VESELICE - 6-TÁ GALAXIE
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

4.12.2015 - 6.12.2015 VÁNOČNÍ AKCE ORIONU
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Míša Červenáková

13.11.2015 - 15.11.2015 KREATURY - KREATIVNÍ VÍKEND
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

13.11.2015 - 13.11.2015 LAMPIÓNOVÝ PRŮVOD
Místo: T. Z. V ČERMNÉ VE SLEZSKU, Organizátor: Petr Luzar

16.10.2015 - 18.10.2015 MYŠÁKOVINY
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Já Člen PS

10.10.2015 - 10.10.2015 DRAKIÁDA
Místo: ČERMNÁ VE SLEZKU A OKOLÍ, Organizátor: Petr Luzar

18.9.2015 - 20.9.2015 HRA O TRŮNY II.
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Markéta Kavková

11.9.2015 - 13.9.2015 PŘÍPRAVNÝ VÍKEND NA HRU O TRŮNY
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

15.8.2015 - 16.8.2015 BOURAČKA 2015 S BURÁKEM
Místo: ČERMNÁ TÁBOR, Organizátor: Petr Luzar

15.8.2015 - 29.8.2015 LETNÍ TÁBOR ORIONU
Místo: , Organizátor: Míša Červenáková

15.8.2015 - 29.8.2015 4.TURNUS TÁBORA (MOŽNOST PRONÁJMU)
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Markéta Kavková

1.8.2015 - 15.8.2015 3.TURNUS TÁBORA - INDIÁNI
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Blačinský

18.7.2015 - 1.8.2015 2.TURNUS TÁBORA - SDH DROŽDÍN
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Markéta Kavková

4.7.2015 - 18.7.2015 1.TURNUS TÁBORA - PS BUTOVICKÁ
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Markéta Kavková

4.7.2015 - 14.7.2015 CYKLOTÁBOR, TOUR DE BOHEMIA
Místo: Česká republika, Organizátor: Jan Blačinský

28.6.2015 - 4.7.2015 0.(MINI)TURNUS TÁBORA (MOŽNOST PRONÁJMU)
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Markéta Kavková

26.6.2015 - 28.6.2015 STAVĚČKA
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

19.6.2015 - 21.6.2015 VANDR PO ČESKÝCH LUZÍCH A HÁJÍCH
Místo: , Organizátor: Míša Červenáková

19.6.2015 - 21.6.2015 PŘEDSTAVĚČKA
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

5.6.2015 - 7.6.2015 OSLAVA 65. VÝROČÍ ZALOŽENÍ PS KAMENEC
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Míša Červenáková

29.5.2015 - 31.5.2015 HAZENA KRMELIN
Místo: TZCermna ve Slezsku, Organizátor: Petr Blačinský

23.5.2015 - 23.5.2015 NAPŘÍČ OSTRAVOU, ANEB ZÁBAVNÁ TÝMOVÁ HRA PRO DĚTI I DOSPĚLÉ
Místo: Ostrava, Organizátor: Míša Červenáková

15.5.2015 - 17.5.2015 3.VELKÁ BRIGÁDNICKÁ
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

7.5.2015 - 10.5.2015 BÍLÝ KÁMEN BUDE PŘÍŠTĚ
Místo: TZ Čermná Ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

30.4.2015 - 3.5.2015 RYCHLEBSKÉ STEZKY - TRAILY
Místo: okolí obce Černá Hora, Organizátor: Jan Blačinský

30.4.2015 - 3.5.2015 BÍLÝ KÁMEN
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

24.4.2015 - 26.4.2015 2.VELKÁ BRIGÁDNICKÁ
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

16.4.2015 - 19.4.2015 OSLAVA DNE KOSMONAUTIKY A MYŠÁKA.
Místo: ČERMNÁ VE SLEZKU A OKOLÍ, Organizátor: Petr Luzar

10.4.2015 - 12.4.2015 HOLLYWOODSKÉ HVĚZDY
Místo: Krásná, Organizátor: Míša Červenáková

3.4.2015 - 6.4.2015 VELIKONOČNÍ VÝPRASK ANEB JAK TO VŠECHNO STIHNOUT.
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

27.3.2015 - 27.3.2015 PLES
Místo: HOTEL HARMONY CLUB - CHEMIK, Organizátor: Petr Luzar

20.3.2015 - 22.3.2015 1.VELKÁ BRIGÁDNICKÁ
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

8.3.2015 - 8.3.2015 PLANETÁRIUM
Místo: Hvězdárna Jana Palisy, Organizátor: Míša Červenáková

3.3.2015 - 3.3.2015 POSLEDNÍ ESKYMÁK VE FRÝDKU
Místo: Frýdek- bazén, Organizátor: Petr Luzar

2.3.2015 - 2.3.2015 FLORBAL
Místo: Hala Dubina, Organizátor: Petr Luzar

23.2.2015 - 23.2.2015 FLORBAL
Místo: Hala Dubuna, Organizátor: Petr Luzar

17.2.2015 - 17.2.2015 ESKYMÁK VE FRÝDKU
Místo: Frýdek- bazén, Organizátor: Petr Luzar

16.2.2015 - 16.2.2015 FLORBAL
Místo: Hala Dubina, Organizátor: Petr Luzar

9.2.2015 - 9.2.2015 FLORBAL
Místo: Hala Dubina, Organizátor: Petr Luzar

7.2.2015 - 7.2.2015 KAMENECKÝ SKORO PLES
Místo: NOVÁ VES, Organizátor: Petr Luzar

4.2.2015 - 4.2.2015 OPRAVUJEME TRAKTOR
Místo: Autoremont, Organizátor: Petr Luzar

3.2.2015 - 3.2.2015 ESKYMÁK VE FRÝDKU
Místo: Frýdek- bazén, Organizátor: Petr Luzar

30.1.2015 - 1.2.2015 PRONÁJEM TOPIČI
Místo: ČERMNÁ VE SLEZKU A OKOLÍ, Organizátor: Petr Luzar

15.1.2015 - 15.1.2015 ČLENSKÁ SCHŮZE PS KAMENEC, MOŽNÁ I OS
Místo: Salónek restaurace Sport Club, Organizátor: Jan Blačinský

26.12.2014 - 1.1.2015 TENKRÁT NA ČERMNÉ
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

12.12.2014 - 14.12.2014 VÁNOČNÍ ČERMNÁ
Místo: Čermná, Organizátor: Míša Červenáková

14.11.2014 - 17.11.2014 KREATIVNÍ VÍKEND KREATUR, ANEB PEČENÍ SVATOMARTINSKÉ HUSY
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Míša Červenáková

31.10.2014 - 2.11.2014 BRIGÁDA DŘEVO 2
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

24.10.2014 - 26.10.2014 BRIGÁDA DŘEVO
Místo: TZ Čermná ve slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

10.10.2014 - 12.10.2014 PRONÁJEM - PRO TÁBORNÍKY O.S.
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Markéta Kavková

5.10.2014 - 5.10.2014 HRÁDEK - FILIPKA - NÁVSÍ
Místo: Těšínské Beskydy, Organizátor: Míša Červenáková

3.10.2014 - 5.10.2014 PRVNÍ PODZIMNÍ
Místo: TZ Čermnán ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

18.9.2014 - 18.9.2014 SCHŮZE OBČANSKÉHO SDRUŽENÍ KAMENEC OSTRAVA
Místo: Dáma Pyková, Organizátor: Petr Luzar

12.9.2014 - 14.9.2014 HRA O TRŮNY
Místo: ČERMNÁ VE SLEZKU A OKOLÍ, Organizátor: Markéta Kavková

5.9.2014 - 7.9.2014 PRONÁJEM YOUNG LIFE
Místo: ČERMNÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

16.8.2014 - 17.8.2014 BOURAČKA
Místo: ČERMNÁ, Organizátor: Petr Luzar

16.8.2014 - 30.8.2014 MOŽNOST PRONÁJMU - VOLNÝ TERMÍN VÍCE INFO NA TEL 603277712
Místo: , Organizátor: Petr Luzar

9.8.2014 - 23.8.2014 LETNÍ TÁBOR MEČ SLUNCE
Místo: Spálov, Organizátor: Míša Červenáková

2.8.2014 - 16.8.2014 TÁBOR ŘÍM - III. TURNUS
Místo: , Organizátor: Aleš Chmela

19.7.2014 - 2.8.2014 TÁBOR HASIČI, PRONÁJEM. II TURNUS
Místo: , Organizátor: Petr Luzar

18.7.2014 - 20.7.2014 PŘEDÁVAČKA TÁBOROVÉ ZÁKLADNY
Místo: TÁBOR, Organizátor: Petr Luzar

5.7.2014 - 19.7.2014 PRONÁJEM - PS BUTOVICKÁ, 1.TURNUS
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Není člen PS

28.6.2014 - 5.7.2014 TÁBOR 0, SLON
Místo: ČERMNÁ, Organizátor: Petr Luzar

28.6.2014 - 28.6.2014 PŘEDÁVAČKA
Místo: ČERMNÁ, Organizátor: Petr Luzar

23.6.2014 - 28.6.2014 HLÍDAČKA
Místo: ČERMNÁ, Organizátor: Petr Luzar

20.6.2014 - 22.6.2014 STAVĚČKA
Místo: ČERMNÁ, Organizátor: Petr Luzar

13.6.2014 - 15.6.2014 PŘEDSTAVĚČKA
Místo: ČERMNÁ, Organizátor: Petr Luzar

6.6.2014 - 8.6.2014 3. TURNUS - PŘÍPRAVNÝ VÍKEND
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Aleš Chmela

30.5.2014 - 31.5.2014 PRONÁJEM KRP
Místo: ČERMNÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

23.5.2014 - 25.5.2014 PRONÁJEM T.O.M. - KULA
Místo: , Organizátor: Petr Luzar

16.5.2014 - 18.5.2014 CYKLOTRAIL NA ČERMNÉ
Místo: Sportovní a rehabilitační základna OS Kamenec, Organizátor: Jan Blačinský

8.5.2014 - 11.5.2014 REZERVACE PRO JARDU - ORION
Místo: čermná, Organizátor: Jarda Červenák

1.5.2014 - 4.5.2014 OBSAZENO PRO AKCE KAMENEC
Místo: ČERMNÁ, Organizátor: Petr Luzar

25.4.2014 - 27.4.2014 SILENT MORD - TICHÁ SMRT - PAINTBALL 2014
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU, Organizátor: Petr Luzar

18.4.2014 - 21.4.2014 VELIKONOCE JAKÉ NIKDO NEVIDĚL
Místo: TZ Čermná ve Sl., Organizátor: Jan Blačinský

28.3.2014 - 30.3.2014 TAKOVÁ NORMÁLNÍ BRIGOŠKA
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

28.2.2014 - 2.3.2014 VRATA II.
Místo: ZÁKLADNA KAMENEC, Organizátor: Petr Luzar

21.2.2014 - 23.2.2014 BRIGÁDA - VRATA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

14.2.2014 - 16.2.2014 PRONÁJEM TOM 4332 ZÁLESÁK
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

12.2.2014 - 12.2.2014 FLORBAL NOVĚ NA JEŠTĚRCE
Místo: Radvanice na Ještěrce, Organizátor: Petr Luzar

7.2.2014 - 9.2.2014 KREATIVNÍ VÍKEND
Místo: TZ Čermná ve Sl., Organizátor: Jan Blačinský

17.1.2014 - 19.1.2014 BRIGÁDA I. POSTEL
Místo: čermná, Organizátor: Jan Blačinský

14.1.2014 - 14.1.2014 VÝROČNÍ SCHŮZE PS KAMENEC
Místo: Tam co loni, Organizátor: Jan Blačinský

28.12.2013 - 1.1.2014 SILVESTR
Místo: ČERMNÁ - ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

27.12.2013 - 28.12.2013 FALEŠNÝ SILVESTR
Místo: ČERMNÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

22.12.2013 - 22.12.2013 VÁNOČNÍ BRIGÁDA NEBO UTĚK Z VÁNOČNÍHO DOMÁCÍHO BĚSNĚNÍ?
Místo: sauna na základně, Organizátor: Petr Luzar

20.12.2013 - 22.12.2013 TAJEMSTVÍ
Místo: Táborová základna, Organizátor: Adam Luzar

14.12.2013 - 14.12.2013 SAUNA
Místo: , Organizátor: Petr Luzar

13.12.2013 - 15.12.2013 VÁNOČNÍ ČERMNÁ
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Míša Červenáková

29.11.2013 - 1.12.2013 SMOG V OSTRAVĚ A NEBO BRIGÁDA ?
Místo: ČERMNÁ, Organizátor: Petr Luzar

23.11.2013 - 23.11.2013 VIII. VÝROČNÍ ZASEDÁNÍ PIONÝRA PŘIJALO NOVÉ STANOVY I ZMĚNY VE VEDENÍ
Místo: Pardubice, Organizátor: Petr Luzar

16.11.2013 - 17.11.2013 BRIGÁDA - STŘECHA
Místo: ZÁKLADNA, Organizátor: Markéta Kavková

15.11.2013 - 15.11.2013 LAMPIONOVÝ PRŮVOD
Místo: Hulvácký les, Organizátor: Míša Červenáková

8.11.2013 - 10.11.2013 BRIGOŠKA
Místo: Čermná, Organizátor: Markéta Kavková

2.11.2013 - 2.11.2013 SLAVÍME SAMAIN
Místo: Dům dětí a mládeže Ostrava Poruba, ul. Polská, Organizátor: Míša Červenáková

25.10.2013 - 27.10.2013 PODZIMNÍ BRIGÁDA
Místo: Čermná v Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

12.10.2013 - 12.10.2013 KAMENECKÁ DRAKIJÁDA 2013 SEDMÝ ROČNÍK
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

11.10.2013 - 13.10.2013 PO STOPÁCH SEDÍCÍHO BÝKA
Místo: Bolatice, Organizátor: Míša Červenáková

20.9.2013 - 22.9.2013 ZLATÁ HOREČKA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

16.8.2013 - 16.8.2013 POBOURAČKA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Markéta Kavková

10.8.2013 - 18.8.2013 TÁBOREK RODIČŮ S DĚTMA.
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

10.8.2013 - 11.8.2013 BOURAČKA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Markéta Kavková

10.8.2013 - 24.8.2013 TÁBOR - RYTÍŘI SVATÉHO GRÁLU, 4. TURNUS
Místo: Spálov, Oderské vrchy, Organizátor: Jarda Červenák

27.7.2013 - 10.8.2013 TÁBOR - SDH DROŽDÍN, 3. TURNUS
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Administrátor

26.7.2013 - 28.7.2013 RYCHLEBSKÉ STEZKY - TRAILY
Místo: Rychleby - Jeseníky, Organizátor: Petr Blačinský

13.7.2013 - 27.7.2013 TÁBOR - PS BUTOVICKÁ, 2. TURNUS
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Administrátor

29.6.2013 - 13.7.2013 TÁBOR - SKYRIM, 1. TURNUS
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Filip Nowak

21.6.2013 - 23.6.2013 STAVBA TÁBORA
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

16.6.2013 - 16.6.2013 CYKLOVÝLET A MINIGOLF
Místo: Ostrava, Organizátor: Míša Červenáková

31.5.2013 - 2.6.2013 OKOLO KRUŽBERKA + PŘEDKOULAUDAČNÍ BRIGÁDA
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

24.5.2013 - 26.5.2013 VOJNA VÁŽNĚ NEVÁŽNĚ, ANEB COPAK JE TO ZA VOJÁKA
Místo: Chata Hluchová, Nýdek, Organizátor: Míša Červenáková

24.5.2013 - 26.5.2013 PRONÁJEM YUNGLIFE
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU, Organizátor: Petr Luzar

17.5.2013 - 19.5.2013 BRIGÁDA A PŘEDTÁBOROVÁ VÝJEZDNÍ SCHŮZKA OSÁDKY TÁBORA SKYRIM
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Filip Nowak

10.5.2013 - 12.5.2013 BRIGÁDA
Místo: Cermna ve slezku, Organizátor: Matěj Golembiovský

26.4.2013 - 28.4.2013 BÍLÝ KÁMEN - KOLA
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU, Organizátor: Petr Luzar

12.4.2013 - 14.4.2013 IV. BRIGÁDA - ZAPÁLENÍ SIGNÁLNÍHO OHNĚ.
Místo: TZ - Čermná, Organizátor: Jan Zetek

6.4.2013 - 7.4.2013 POSLEDNÍ LYŽOVAČKA FILIPOVICE - JESENÍKY
Místo: Filipovice - Jeseníky, Organizátor: Petr Blačinský

30.3.2013 - 31.3.2013 BRIGÁDA III. POTOMY A PAKY
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU, Organizátor: Petr Luzar

29.3.2013 - 31.3.2013 WARHAMMER - POČÁTEK
Místo: Táborová základna PS, Organizátor: Adam Luzar

22.3.2013 - 24.3.2013 BRIGÁDA II.
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU, Organizátor: Petr Luzar

19.3.2013 - 19.3.2013 SCHŮZE PS KAMENEC
Místo: Restaurace Levski, Organizátor: Jan Blačinský

9.3.2013 - 16.3.2013 LYŽOVAČKA V ITOŠCE - REINSWALD
Místo: Itálie - Reinswald, Organizátor: Petr Blačinský

2.3.2013 - 9.3.2013 LYŽOVÁNÍ VE ŠVÝCARSKU
Místo: Švýcarsko - Vercorin, Organizátor: Tomáš Ščurek

1.3.2013 - 1.3.2013 I. BRIGÁDA - DŘEVO NA ZIMU
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU, Organizátor: Petr Luzar

23.2.2013 - 23.2.2013 SPORTOVNÍ DEN V PLESNÉ
Místo: Plesná, Organizátor: Míša Červenáková

2.2.2013 - 2.2.2013 PLES
Místo: MARTINOV, Organizátor: Petr Luzar

2.2.2013 - 10.2.2013 LYŽOVÁNÍ V ITÁLII - PEIO
Místo: Val di PEJO, Organizátor: Jan Blačinský

26.1.2013 - 26.1.2013 AQUAPARK OLEŠNÁ
Místo: Olešná, Organizátor: Míša Červenáková

26.1.2013 - 27.1.2013 PŘEPLAZ JESENÍKŮ
Místo: Jeseníky, Organizátor: Petr Blačinský

10.1.2013 - 10.1.2013 ČLENSKÁ SCHŮZE 19:00
Místo: Restaurant V.R.Levský, Organizátor: Petr Blačinský

31.12.2012 - 1.1.2013 SILVESTR
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU, Organizátor: Petr Luzar

27.12.2012 - 30.12.2012 POSLEDNÍ VÍKEND 2012
Místo: Táborová základna v Čermné, Organizátor: Petr Luzar

15.12.2012 - 16.12.2012 TRADIČNÍ VÁNOČNÍ AKCE ORIONU
Místo: TZ v Čermné, Organizátor: Míša Červenáková

30.11.2012 - 2.12.2012 ČERMNÁ HLEDÁ DŘEVORUBCE!
Místo: TZ - Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Zetek

24.11.2012 - 24.11.2012 HRABYŇSKÝ PAMÁTNÍK
Místo: Hrabyňský památník, Organizátor: Míša Červenáková

9.11.2012 - 11.11.2012 ZABIJAČKA
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU, Organizátor: Petr Luzar

19.10.2012 - 21.10.2012 DŘEVĚNÁ BRIGÁDA
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

19.10.2012 - 21.10.2012 NÁMOŘNICKÁ VÍKENDOVKA
Místo: Bolatice, Organizátor: Míša Červenáková

6.10.2012 - 7.10.2012 DRAKIÁDA
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

21.9.2012 - 23.9.2012 DRAČÍ MĚSTO - KRÁLŮV DĚDIC.
Místo: TZ-Čermná ve Slezsku, Organizátor: Karel Kazlepka

19.9.2012 - 19.9.2012 61. VÝROČÍ ZALOŽENÍ P.S. KAMENEC
Místo: Bude upřesněno, Organizátor: Petr Luzar

16.9.2012 - 16.9.2012 ZÁMEK HRADEC NAD MORAVICÍ
Místo: Hradec nad Moravicí, Organizátor: Míša Červenáková

14.9.2012 - 16.9.2012 PROMÍTÁNÍ A POVÍDÁNÍ O COLORÉDU
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU, Organizátor: Petr Luzar

25.8.2012 - 26.8.2012 BOURAČKA
Místo: ČERMNÁ TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

11.8.2012 - 25.8.2012 LETNÍ TÁBOR - ELIXÍR PRO ZEMI ZLOZEMI
Místo: Spálov, Organizátor: Míša Červenáková

14.7.2012 - 28.7.2012 TÁBOR - TOVÁRNA NA SNY
Místo: Čermná ve slezsku, Organizátor: Karel Kazlepka

30.6.2012 - 14.7.2012 TÁBOR 2012, 1. TURNUS - CHICAGO 1920
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Tomáš Hanousek

16.6.2012 - 16.6.2012 CYKLOVÝLET NA DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ
Místo: Ostrava - Bohumín a zpět, Organizátor: Míša Červenáková

15.6.2012 - 17.6.2012 BRIGOŠKA
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

8.6.2012 - 10.6.2012 PŘEDSTAVĚČKOVÁ BRIGÁDA
Místo: TZ, Organizátor: Adam Luzar

1.6.2012 - 3.6.2012 PRONÁJEM OLINA
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Není člen PS

18.5.2012 - 20.5.2012 RETROVÍKENDOVKA
Místo: Nýdek - Hluchová, Organizátor: Míša Červenáková

18.5.2012 - 20.5.2012 BRIGOŠKA
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

4.5.2012 - 6.5.2012 BUCHLOVICE
Místo: TZ , Organizátor: Není člen PS

27.4.2012 - 29.4.2012 PŘEDTÁBOROVÝ VÍKEND II.TURNUSU-SOUKROMÁ AKCE
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lenka Solánská

21.4.2012 - 21.4.2012 TARZANIE - LANOVÉ CENTRUM
Místo: Trojanovice, Organizátor: Míša Červenáková

21.4.2012 - 22.4.2012 SJEZD MORAVICE
Místo: Čermná ve Slezsku - Moravice, Organizátor: Jan Blačinský

13.4.2012 - 15.4.2012 JARO UŽ JE TU, STAVÍME CHATU.
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

10.4.2012 - 7.5.2012 COLOREDO
Místo: USA, Organizátor: Petr Blačinský

6.4.2012 - 8.4.2012 OSLAVA NAROZENIN - SOUKROMA AKCE
Místo: Čermná ve Slezku, Organizátor: Zuzka Golembiovská

23.3.2012 - 24.3.2012 17. COUNTRY BÁL
Místo: Ostrava Svinov, Organizátor: Kamil Chrástek

23.3.2012 - 25.3.2012 HON NA MIMOZEMŠŤANA
Místo: Chata Celnica, Bílá, Organizátor: Míša Červenáková

16.3.2012 - 19.3.2012 PRVNÍ JARNÍ BRIGÁDEČKA
Místo: TZ-Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Zetek

25.2.2012 - 25.2.2012 ZA KRÁSAMI ZIMNÍCH HOR - NA PRAŠIVOU
Místo: Prašivá, Organizátor: Míša Červenáková

10.2.2012 - 12.2.2012 SEKÁNÍ PRODLUŽOVAČEK / VÍKENDOVÝ POBYT NA TZ
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

28.1.2012 - 29.1.2012 PŘEPLAZ JESENÍKŮ
Místo: Jeseníky, Organizátor: Petr Blačinský

21.1.2012 - 21.1.2012 AQUAPARK A BOWLING
Místo: Bohumín, Organizátor: Míša Červenáková

20.1.2012 - 22.1.2012 TROCHU SI O VÍKENDU ZATOPÍME
Místo: ZÁKLADNA V ČERMNÉ, Organizátor: Petr Luzar

19.1.2012 - 19.1.2012 ČLENSKÁ SCHŮZE PS
Místo: Hospoda Na Kopečku, Hulváky, Organizátor: Petr Blačinský

19.1.2012 - 19.1.2012 ŠKOLENÍ - PIONÝRSKÉ MINIMUM
Místo: Klubovna oddílu Orion, Organizátor: Lukáš Sadovský

16.12.2011 - 18.12.2011 VÁNOČNÍ AKCE ORIONU
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Míša Červenáková

9.12.2011 - 9.12.2011 GRAND CANYON
Místo: Hospoda na Hulváckém kopečku, Organizátor: Petr Luzar

4.12.2011 - 4.12.2011 ESKYMÁK NA BAZÉNU
Místo: FRÝDEK-MÍSTEK, Organizátor: Petr Luzar

1.12.2011 - 1.12.2011 POZDIŠPLCH, POZDILEZ
Místo: Tendon Blok, Ostrava - Vítkovice, Organizátor: Lenka Solánská

25.11.2011 - 27.11.2011 Z POHÁDKY DO POHÁDKY
Místo: Horní Lhota, Organizátor: Míša Červenáková

25.11.2011 - 27.11.2011 LIŠTIČKY
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU, Organizátor: Petr Luzar

24.11.2011 - 24.11.2011 ČLENSKÁ SCHŮZE PS
Místo: hospoda u hřiště Hulváky, Organizátor: Petr Blačinský

16.11.2011 - 16.11.2011 LAMPIONOVÝ PRŮVOD
Místo: Komenského sady, Organizátor: Míša Červenáková

11.11.2011 - 13.11.2011 PODZIMNÍ BRIGÁDIČKA
Místo: Táborová základna v Čermné ve slezsku, Organizátor: Petr Luzar

15.10.2011 - 15.10.2011 DO BESKYD ZA KEŠKAMI
Místo: Šance, Organizátor: Míša Červenáková

14.10.2011 - 16.10.2011 DRAČÍ MĚSTO - OHNĚM A MEČEM
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Zetek

8.10.2011 - 8.10.2011 DRAKIJÁDA
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

9.9.2011 - 11.9.2011 SOUKROMÁ AKCE
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Saša Hájková

3.9.2011 - 18.9.2011 KORSIKATREK
Místo: korsika, Organizátor: Petr Blačinský

26.8.2011 - 28.8.2011 BOURAČKA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Blačinský

19.8.2011 - 21.8.2011 K.K.H.P.
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

12.8.2011 - 14.8.2011 PŘEDÁVAČKA TÁBOROVÉ ZÁKLADNY
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

5.8.2011 - 9.8.2011 NA IN-LINECH NĚMECKEM
Místo: Flaeming skate park - Německo, Organizátor: Lukáš Sadovský

30.7.2011 - 13.8.2011 KELTOVÉ - LETNÍ TÁBOR VE SPÁLOVĚ - III. TURNUS
Místo: Spálov, Organizátor: Míša Červenáková

2.7.2011 - 16.7.2011 SEDMÁ ROTA - TÁBOR 2011.
Místo: Čermná ve Slezsku , Organizátor: Jan Blačinský

24.6.2011 - 26.6.2011 STAVĚČKA
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Blačinský

17.6.2011 - 19.6.2011 ŠMOULYMPIÁDA
Místo: Chata Jasení, Organizátor: Míša Červenáková

10.6.2011 - 12.6.2011 BRIGÁDA - PŘEDSTAVĚČKA
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

28.5.2011 - 28.5.2011 DINOPARK
Místo: Orlová Lutyně, Organizátor: Míša Červenáková

13.5.2011 - 15.5.2011 ZLATOKOPECKÁ HOREČKA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Filip Nowak

12.5.2011 - 12.5.2011 KAMENECKÝ UPÍR
Místo: KREVNÍ CENTRUM OSTRAVA, Organizátor: Petr Luzar

6.5.2011 - 8.5.2011 DOKONČENÍ OMÍTEK
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

29.4.2011 - 1.5.2011 EXPEDICE ARCHEO
Místo: Nýdek (základna DDM Třinec), Organizátor: Míša Červenáková

29.4.2011 - 1.5.2011 BRIGÁDA A KOLO
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

23.4.2011 - 23.4.2011 SJÍŽDĚNÍ MORAVICE
Místo: Moravice, Organizátor: Petr Luzar

22.4.2011 - 24.4.2011 PRONÁJEM PS KOMENSKÉHO
Místo: ČERMNÁ ÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

8.4.2011 - 10.4.2011 PRONÁJEM - PS BUTOVICE
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

26.3.2011 - 26.3.2011 VYDEJTE SE S NÁMI ZA KRÁSAMI BESKYD
Místo: Pustevny, Radhošť, Organizátor: Míša Červenáková

25.3.2011 - 26.3.2011 COUNTRY BÁL
Místo: SVINOV, Organizátor: Kamil Chrástek

26.2.2011 - 27.2.2011 XX. REPREZENTAČNÍ PLES
Místo: Rychvald, Organizátor: Radislav Genda

12.2.2011 - 12.2.2011 KRYTÝ BAZÉN A BOWLING ORLOVÁ
Místo: Orlová, Organizátor: Míša Červenáková

13.1.2011 - 13.1.2011 SCHŮZE ČLENSKÉ ZÁKLADNY A PLACENÍ ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ NA ROK 2010
Místo: Bajkalská 1247, Ostrava Poruba, Organizátor: Petr Luzar

19.12.2010 - 19.12.2010 VÁNOČNÍ
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Míša Červenáková

3.12.2010 - 5.12.2010 BRIGÁDA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Míša Jahůdková

3.12.2010 - 1.1.2011 SRDÍČKOVÝ DEN
Místo: OSTRAVA, Organizátor: Petr Luzar

2.12.2010 - 2.12.2010 PODZIMNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE
Místo: Klubovna oddílu Hurikán, Organizátor: Petr Luzar

26.11.2010 - 28.11.2010 K.R.U.H.
Místo: Čermná ve slezsku, Organizátor: Karel Kazlepka

16.11.2010 - 16.11.2010 LOUČENÍ S PODZIMEM V POHÁDKOVÉM SADU
Místo: Komenského sady, Organizátor: Petr Luzar

5.11.2010 - 7.11.2010 ZABIJAČKA
Místo: LIPNÁ, Organizátor: Petr Luzar

29.10.2010 - 31.10.2010 POHÁDKA O ZVÍŘÁTKÁCH A DŘEVU NA ZIMU.
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

24.10.2010 - 24.10.2010 VLCI - STAGE III: BOJ O VLAJKY
Místo: Ostrava Heřmanice, Organizátor: Jan Blačinský

15.10.2010 - 17.10.2010 ZIMNÍ OLYMPIJSKÉ HRY
Místo: Chata Celnica, Bílá, Organizátor: Míša Červenáková

9.10.2010 - 9.10.2010 DRAKIJÁDA
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

7.10.2010 - 7.10.2010 VLCI STAGE II - PRŮZKUM BOJEM
Místo: Ostrava Heřmanice, Organizátor: Jan Blačinský

1.10.2010 - 3.10.2010 DRAČÍ MĚSTO - VOLBA KRÁLE
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

19.9.2010 - 19.9.2010 JEDNODENNÍ VÝLET NA HRAD A DO JESKYNÍ
Místo: Bouzov, Javořičské jeskyně, Organizátor: Míša Červenáková

16.9.2010 - 16.9.2010 VLCI - STAGE I - BOJ U CONANA
Místo: Zahrada od Conana, Petřkovice, Organizátor: Filip Nowak

10.9.2010 - 12.9.2010 APALUCHA NA KOLECH
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

27.8.2010 - 29.8.2010 BOURAČKA
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

14.8.2010 - 28.8.2010 CESTA ZA PORFYRIONEM
Místo: Spálov, Oderské vrchy, Organizátor: Jarda Červenák

13.8.2010 - 27.8.2010 TÁBOR V BRADAVICÍCH - PRINC DVOJÍ KRVE IV. TURNUS
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

4.8.2010 - 4.8.2010 BRUSLE V PARKU
Místo: KOMENSKÉHO SADY PAMÁTNÍK, Organizátor: Petr Luzar

17.7.2010 - 17.7.2010 CYKLOVÝLET
Místo: Ostrava, Organizátor: Míša Červenáková

16.7.2010 - 30.7.2010 TÁBOR 2010 OBLIVION - 2. TURNUS
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Filip Nowak

3.7.2010 - 16.7.2010 STAR-WARS EPIZODA 7: ROVNOVÁHA SÍLY
Místo: Čermná, Organizátor: Karel Kazlepka

28.6.2010 - 2.7.2010 HLÍDAČKA
Místo: ČERMNÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

25.6.2010 - 27.6.2010 STAVĚČKA
Místo: ČERMNÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

18.6.2010 - 20.6.2010 PŘEDSTAVĚČKA
Místo: ČERMNÁ ZÝKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

11.6.2010 - 13.6.2010 SIMPSONOVI
Místo: Návsí u Jablunkova, Organizátor: Míša Červenáková

11.6.2010 - 13.6.2010 DODĚLNÁ POTOMŮ A PAKŮ
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Blačinský

10.6.2010 - 10.6.2010 IN-LINE V KOMEŇÁKU VI.
Místo: Komenského sady, Ostrava, Organizátor: Lukáš Sadovský

4.6.2010 - 6.6.2010 VÍKEND NA POHODU, OPALOVAČKA A TROCHU PRÁCE - TAKOVÁ PŘEDKOLAUDAČNÍ ÚDRŽBA.NEBOLI KOČKOVANÍ S KOČKAMI.
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

29.5.2010 - 29.5.2010 VÝLET DO SKANZENU
Místo: Rožnov pod Radhoštěm, Organizátor: Míša Červenáková

28.5.2010 - 30.5.2010 TRÁVA A SEKÁČ CAK
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

28.5.2010 - 30.5.2010 BAMBIRIÁDA - PROPRŠELA
Místo: OSTRAVA, Organizátor: Petr Luzar

27.5.2010 - 27.5.2010 IN-LINE V KOMEŇÁKU V.
Místo: Komenského sady, Ostrava, Organizátor: Lukáš Sadovský

21.5.2010 - 23.5.2010 WC BRIGÁDA III
Místo: Čermná ve slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

20.5.2010 - 20.5.2010 KAMENECKÝ UPÍR
Místo: KREVNÍ CENTRUM OSTRAVA, Organizátor: Petr Luzar

14.5.2010 - 16.5.2010 SPORTOVNÍ CESTA NA ČERMNOU+ WC II
Místo: Čermná ve slezsku, Organizátor: Jana Halatová

13.5.2010 - 13.5.2010 IN LINE V KOMEŇÁKU IV
Místo: Komenského sady, Organizátor: Jan Blačinský

6.5.2010 - 6.5.2010 IN-LINE V KOMEŇÁKU III.
Místo: Komenského sady, Ostrava, Organizátor: Lukáš Sadovský

30.4.2010 - 2.5.2010 ZLATOKOPECKÁ HOREČKA
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Filip Nowak

29.4.2010 - 29.4.2010 IN-LINE V KOMEŇÁKU II.
Místo: Komenského sady, Ostrava, Organizátor: Lukáš Sadovský

25.4.2010 - 25.4.2010 FLORBALOVÝ TURNAJ
Místo: sportovní hala Brušperk, Organizátor: Lukáš Nytra

23.4.2010 - 25.4.2010 JARNÍ BRIGÁDA - NA POHODU
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Saša Hájková

22.4.2010 - 22.4.2010 IN-LINE V KOMEŇÁKU I.
Místo: Komenského sady, Ostrava, Organizátor: Lukáš Sadovský

16.4.2010 - 18.4.2010 PRVNÍ ZÁCHODOVÁ BRIGÁDA
Místo: TZ Čermná, Organizátor: Jan Blačinský

9.4.2010 - 11.4.2010 ŠKOLENÍ INSTRUKTORŮ A VEDOUCÍCH ODDÍLŮ. ŠKOLENÍ HLAVNÍCH VEDOUCÍCH TÁBORŮ
Místo: BUDE UPŘESNĚNO POZDĚJI, Organizátor: Petr Luzar

3.4.2010 - 5.4.2010 VELIKONOČNÍ ÚKLID PO ÚKLIDU
Místo: ČERMNÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

2.4.2010 - 3.4.2010 KAREL A JEHO PARTA
Místo: ČERMNÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

26.3.2010 - 26.3.2010 15. COUNTRY BÁL
Místo: SÁL VE SVINOVĚ TAK JAK DYCKY, Organizátor: Kamil Chrástek

25.3.2010 - 25.3.2010 PIONÝRSKÉ MINIMUM
Místo: Bajkalská 1247, Ostrava Poruba, Organizátor: Petr Luzar

5.3.2010 - 7.3.2010 BRIGÁDA - SÁDRA
Místo: Čermná ve slezsku, Organizátor: Míša Jahůdková

13.2.2010 - 14.2.2010 XIX. REPREZENTAČNÍ PLES
Místo: KD Rychvald, Organizátor: Radislav Genda

5.2.2010 - 14.2.2010 ŠVÝCARSKO ANEB LYŽOVÁNÍ IMRVÉRE
Místo: ŠVÝCARSKO, Organizátor: Petr Luzar

30.1.2010 - 30.1.2010 AQUAPARK OLEŠNÁ
Místo: Aquapark Olešná, Organizátor: Míša Červenáková

30.1.2010 - 31.1.2010 PŘECHOD JESENÍKŮ
Místo: Jeseníky, Organizátor: Petr Blačinský

14.1.2010 - 14.1.2010 SCHŮZE ČLENSKÉ ZÁKLADNY A PLACENÍ ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ NA ROK 2010
Místo: TJ SLOVAN - HULVÁKY, Organizátor: Petr Luzar

1.1.2010 - 3.1.2010 NOVOROČNÍ VÍKEND
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Saša Hájková

31.12.2009 - 1.1.2010 SILVESTR A NOVÝ ROK
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

28.12.2009 - 30.12.2009 FALEŠNÝ SILVESTR
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Míša Jahůdková

26.12.2009 - 26.12.2009 NA ŠTĚPÁNA NA LYSOU
Místo: LYSÁ HORA, Organizátor: Petr Luzar

20.12.2009 - 20.12.2009 VÁNOČNÍ AKCE
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Míša Červenáková

3.12.2009 - 3.12.2009 SRDÍČKOVÝ DEN
Místo: OSTRAVA, Organizátor: Terka Fójciková

27.11.2009 - 29.11.2009 KAMENECKÁ ZABIJAČKA S OSLAVOU LUKŠOVÝCH NAROZENIN
Místo: ČERMNÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

20.11.2009 - 22.11.2009 HVĚZDNÁ BRÁNA
Místo: Chata Celnica, Organizátor: Míša Červenáková

17.11.2009 - 17.11.2009 VŠICHNI NA JAVOROVÝ VRCH
Místo: Těšínské Beskydy, Organizátor: Saša Hájková

5.11.2009 - 5.11.2009 SCHŮZE ČLENSKÉ ZÁKLADNY
Místo: TJ SLOVAN - HULVÁKY, Organizátor: Petr Luzar

28.10.2009 - 1.11.2009 PODZIMKY ŠENOV
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Není člen PS

23.10.2009 - 25.10.2009 DRAČÍ MĚSTO
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Míša Jahůdková

10.10.2009 - 10.10.2009 DRAKIJÁDA
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

6.10.2009 - 6.10.2009 SPÁROVÁNÍ NATÍRÁNÍ. ODDÍLOVÁ SCHŮZKA NA ČERMNÉ
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

5.10.2009 - 5.10.2009 FLORBALL
Místo: Sportovní centrum Dubina, Organizátor: Petr Luzar

3.10.2009 - 3.10.2009 BOBRCUP 09
Místo: Litovel, Organizátor: Petr Blačinský

2.10.2009 - 4.10.2009 DLAŽBA
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

29.9.2009 - 29.9.2009 BETON JÍDELNA
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

25.9.2009 - 28.9.2009 BRIGOVEGETVÍKEND. APALUCHA, KOLA. HOUBY.
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

18.9.2009 - 20.9.2009 STROP
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - TÁBOROVÁ ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

17.9.2009 - 17.9.2009 PODVEČERNÍ BRUSLENÍ IV.
Místo: KOMENSKÉHO SADY PAMÁTNÍK, Organizátor: Lukáš Sadovský

11.9.2009 - 13.9.2009 ZAVÍRÁNÍ MORAVICE
Místo: ČERMNÁ - ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

10.9.2009 - 10.9.2009 PODVEČERNÍ BRUSLENÍ III.
Místo: Komenského sady - Ostrava, Organizátor: Lukáš Sadovský

3.9.2009 - 3.9.2009 PODVEČERNÍ BRUSLENÍ II
Místo: Komenského sady - Ostrava, Organizátor: Lukáš Sadovský

3.9.2009 - 7.9.2009 DOLOMITY - VIA FERATY
Místo: Itálie, Rakousko, Organizátor: Petr Blačinský

27.8.2009 - 27.8.2009 PODVEČERNÍ BRUSLENÍ
Místo: Komenského sady - Ostrava, Organizátor: Je přítel PS

23.8.2009 - 29.8.2009 AKTA X
Místo: Spálov, Organizátor: Míša Červenáková

22.8.2009 - 23.8.2009 QAŠÁK NAROZENINY
Místo: Čermná - Základna, Organizátor: Jiří Zelenka

22.8.2009 - 23.8.2009 DOKTOR NAROZENINY
Místo: ČERMNÁ - ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

15.8.2009 - 21.8.2009 HLÍDÁNÍ TÁBORU
Místo: ČERMNÁ - ZÁKLADNA, Organizátor: Kamil Chrástek

1.8.2009 - 15.8.2009 TÁBOR PS STOPAŘ
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Není člen PS

17.7.2009 - 31.7.2009 JAPONSKO - TÁBOR 2009
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Blačinský

3.7.2009 - 17.7.2009 PÁN PRSTENŮ - TÁBOR 2009 (DŘÍVE BRADAVICE) - 1. TURNUS
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Filip Nowak

29.6.2009 - 3.7.2009 HLÍDÁNÍ TÁBORU
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - ZÁKLADNA, Organizátor: Filip Nowak

26.6.2009 - 28.6.2009 STAVĚČKA
Místo: ČERMNÁ - ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

19.6.2009 - 21.6.2009 INKUP
Místo: ČERMNÁ - ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

19.6.2009 - 21.6.2009 BRIGÁDA
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Já Člen PS

5.6.2009 - 7.6.2009 BRIGÁDA
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Blačinský

1.6.2009 - 5.6.2009 KAMENECKÝ UPÍR
Místo: OSTRAVA, Organizátor: Petr Luzar

15.5.2009 - 17.5.2009 ZLATOKOPECKÁ HOREČKA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Filip Nowak

8.5.2009 - 10.5.2009 SOUKROMÁ AKCE CHLUP
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Olša

7.5.2009 - 10.5.2009 CYKLO VÝLET S PŘÁTELI
Místo: Česká republika, Organizátor: Je přítel PS

30.4.2009 - 3.5.2009 NA KOLE KOLEM DOKOLA
Místo: LIBAVÁ, Organizátor: Petr Luzar

17.4.2009 - 19.4.2009 OTEVÍRÁNÍ MORAVICE
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

17.4.2009 - 19.4.2009 BRIGÁDA
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Blačinský

10.4.2009 - 13.4.2009 VELIKONOCE NA TZ
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

27.3.2009 - 29.3.2009 LESÁTOR III. ZABILI KENYHO PARCHANTI !
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - ZÁKLADNA, Organizátor: Jan Blačinský

21.3.2009 - 22.3.2009 LYŽOVAČKA NA SEVERCE
Místo: Dolní Lomná, Organizátor: Saša Hájková

13.3.2009 - 15.3.2009 ŠKOLENÍ
Místo: Bajkalská 1247, Ostrava Poruba, Organizátor: Petr Luzar

6.3.2009 - 8.3.2009 TAKOVÁ NORMÁLNÍ RODINKA
Místo: Pstruží, Organizátor: Míša Červenáková

6.3.2009 - 8.3.2009 VÝPRAVA ODDÍL DRACI.
Místo: ČERMNÁ VE SLEZSKU - ZÁKLADNA, Organizátor: Petr Luzar

28.2.2009 - 1.3.2009 XVIII. REPREZENTAČNÍ PLES
Místo: Rychvald, Organizátor: Radislav Genda

27.2.2009 - 1.3.2009 PRONÁJEM ZÁKLADNY - HOGAN
Místo: Čermná ve slezsku - táborová základna, Organizátor: Není člen PS

14.2.2009 - 21.2.2009 ŠVÝCARSKO
Místo: Švýcarsko - Vercorin, Organizátor: Petr Blačinský

2.2.2009 - 2.2.2009 FLOORBAL
Místo: Ostrava-Dubina, Organizátor: Petr Luzar

25.1.2009 - 25.1.2009 AQUAPARK OLEŠNÁ
Místo: Olešná, Organizátor: Míša Červenáková

24.1.2009 - 25.1.2009 PŘECHOD JESENÍKŮ
Místo: Jeseníky, Organizátor: Petr Blačinský

22.1.2009 - 22.1.2009 ČLENSKÁ SCHŮZE 2009
Místo: Hrřiště TJ Slovan v Hulvákách, Organizátor: Petr Luzar

30.12.2008 - 1.1.2009 SILVESTR 2008
Místo: Vidče, Organizátor: Není člen PS

28.12.2008 - 30.12.2008 FALEŠNÝ SILVESTR
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

26.12.2008 - 26.12.2008 NA ŠTĚPÁNA NA LYSOU
Místo: Lysá hora, Organizátor: Ladislav Babiak

21.12.2008 - 21.12.2008 VÁNOČNÍ STROJENÍ STROMEČKU A NADÍLKA
Místo: Čermná ve Skezsku, Organizátor: Míša Červenáková

20.12.2008 - 21.12.2008 KAMENECKÉ ZABÍJENÍ KAPRA
Místo: u Kamila - Stodolní, Organizátor: Kamil Chrástek

8.12.2008 - 9.12.2008 SRDÍČKOVÝ DEN
Místo: OSTRAVA, Organizátor: Petr Luzar

29.11.2008 - 29.11.2008 LYSACUP
Místo: Lysá hora, Organizátor: Petr Blačinský

7.11.2008 - 9.11.2008 DOBA KAMENNÁ
Místo: Ostravice, Organizátor: Míša Červenáková

7.11.2008 - 9.11.2008 DOBA KAMENNÁ
Místo: Ostravice, Organizátor: Míša Červenáková

30.10.2008 - 30.10.2008 ČLENSKÁ SCHŮZE
Místo: RESTAURACE TJ SLOVAN-HULVÁKY, Organizátor: Petr Luzar

17.10.2008 - 19.10.2008 BRIGÁDA V/2008
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

11.10.2008 - 12.10.2008 DRAKYJÁDA
Místo: Čermná ve Slezsku - táborová základna, Organizátor: Lukáš Sadovský

4.10.2008 - 4.10.2008 BOBR CUP 2008
Místo: Litovel, Organizátor: Lukáš Sadovský

29.9.2008 - 29.9.2008 FLORBALL
Místo: FLORBALL DUBINA, Organizátor: Petr Luzar

26.9.2008 - 28.9.2008 DRAČÍ MĚSTO
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Filip Nowak

21.9.2008 - 21.9.2008 HRY V TĚLOCVIČNĚ
Místo: Plesná, Organizátor: Míša Červenáková

18.9.2008 - 21.9.2008 NA KOLE KOLEM BESKYD
Místo: BESKYDY, Organizátor: Petr Luzar

12.9.2008 - 14.9.2008 ZAVÍRÁNÍ MORAVICE
Místo: Čermná ve slezsku - táborová základna - MORAVICE, Organizátor: Petr Luzar

16.8.2008 - 17.8.2008 BOURAČKA 2008
Místo: Čermná ve Slezsku - táborová základna nebo chata u Masky, Organizátor: Petr Luzar

1.8.2008 - 16.8.2008 TÁBOR III. TURNUS: PIRÁTI Z KARIBIKU
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

28.6.2008 - 28.6.2008 ZA VYSVĚDČENÍ DO ZOO
Místo: ZOO Lešná, Organizátor: Míša Červenáková

20.6.2008 - 22.6.2008 STAVĚČKA
Místo: Čermná ve Slezsku - táborová základna nebo chata u Masky, Organizátor: Petr Luzar

13.6.2008 - 15.6.2008 INKU
Místo: Čermná ve Slezsku - táborová základna, Organizátor: Petr Luzar

7.6.2008 - 8.6.2008 SLAVNOSTNÍ KOLAUDACE TÁBOROVÉ ZÁKLADNY
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

5.6.2008 - 5.6.2008 KAMENECKÝ UPÍR
Místo: Transfuzní stanice, Organizátor: Petr Luzar

31.5.2008 - 31.5.2008 VÝPRAVA ZA MAMUTY
Místo: Landek, Organizátor: Míša Červenáková

29.5.2008 - 1.6.2008 SALZA
Místo: Rakousko, Organizátor: Petr Blačinský

7.5.2008 - 11.5.2008 CYKLO VÝLET
Místo: ČESKÁ REPUBLIKA, Organizátor: Petr Luzar

25.4.2008 - 27.4.2008 ZLATÁ HOREČKA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Filip Nowak

18.4.2008 - 20.4.2008 MORAVICE
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

11.4.2008 - 13.4.2008 KOPÁNÍ HAJZLŮ
Místo: Čermná ve Slezsku - táborová základna, Organizátor: Petr Luzar

4.4.2008 - 6.4.2008 BRIGÁDA IV
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

4.4.2008 - 6.4.2008 KLÍČE OD PEVNOSTI BOYARD
Místo: Plesná, Organizátor: Míša Červenáková

29.3.2008 - 29.3.2008 COUNRY BÁL
Místo: Ostrava Svinov, Organizátor: Kamil Chrástek

28.3.2008 - 29.3.2008 BRIGÁDA III.
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

8.3.2008 - 8.3.2008 BŘEZNOVÝ VÝLET ORIONU
Místo: Kopřivnice, Štramberk, Organizátor: Míša Červenáková

23.2.2008 - 24.2.2008 XVII. REPREZENTAČNÍ PLES
Místo: KD Michálkovice, Organizátor: Lukáš Sadovský

15.2.2008 - 15.2.2008 LYŽAŘSKÝ ZÁJEZD
Místo: Velká Rača, Organizátor: Jan Blačinský

3.2.2008 - 3.2.2008 LEZECKÁ STĚNA
Místo: CDU OSTRAVA, Organizátor: Petr Luzar

26.1.2008 - 27.1.2008 PŘECHOD JESENÍKŮ
Místo: Jeseníky, Organizátor: Petr Blačinský

19.1.2008 - 19.1.2008 KERAMIKA A BRUSLENÍ
Místo: Ostrava Poruba, Organizátor: Míša Červenáková

28.12.2007 - 1.1.2008 SILVESTR - NOVÝ ROK 2008
Místo: Vidče, Organizátor: Není člen PS

15.12.2007 - 15.12.2007 POSLEDNÍ AKCE LETOŠNÍHO ROKU!!!
Místo: Aquapark Bohumín, Organizátor: Míša Červenáková

8.12.2007 - 8.12.2007 MIKULÁŠSKÁ
Místo: KD Nová Ves, Organizátor: Míša Červenáková

7.12.2007 - 9.12.2007 II. VÝROČNÍ OHEŇ SHOŘENÍ ČERMNÉ
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

30.11.2007 - 2.12.2007 MIKULÁŠ
Místo: Vidče, Organizátor: Petr Luzar

16.11.2007 - 18.11.2007 VÍKENDOVÁ AKCE NA HORNÍ LHOTĚ
Místo: Horní Lhota, Organizátor: Míša Červenáková

9.11.2007 - 11.11.2007 BRIGÁDA XVIII
Místo: Čermná ve slezsku - táborová základna, Organizátor: Petr Luzar

31.10.2007 - 31.10.2007 BROUČKOVÁNÍ
Místo: Ostrava - Komenského sady, Organizátor: Míša Červenáková

27.10.2007 - 27.10.2007 HELFŠTÝN A JESKYNĚ
Místo: Zbrašovské aragonitové jeskyně, Helfštýn, Organizátor: Míša Červenáková

20.10.2007 - 20.10.2007 PAINTBALL 2007
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

6.10.2007 - 7.10.2007 BOBR CUP 2007
Místo: Litovel, Organizátor: Petr Luzar

27.9.2007 - 30.9.2007 BRIGÁDA XVII
Místo: Čermná ve slezsku - táborová základna, Organizátor: Petr Luzar

22.9.2007 - 22.9.2007 HUKVALDY
Místo: Hrad Hukvaldy, Organizátor: Míša Červenáková

14.9.2007 - 16.9.2007 SJÍŽDĚNÍ ŘEKY MORAVICE NA RAFTECH
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

7.9.2007 - 12.9.2007 DOLOMITENMANN
Místo: Dolomity, Organizátor: Petr Blačinský

25.8.2007 - 26.8.2007 BOURAČKA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

17.8.2007 - 31.8.2007 LT 2007- 4. TURNUS II.
Místo: Spálov (Vítkov), Organizátor: Jarda Červenák

11.8.2007 - 25.8.2007 LT 2007 - 4. TURNUS, PLANETA IKF
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Filip Nowak

28.7.2007 - 11.8.2007 LT 2007 - 3. TURNUS
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

21.7.2007 - 21.7.2007 O POKLAD KRÁLE ZVÍŘAT
Místo: ZOO Ostrava, Organizátor: Míša Červenáková

14.7.2007 - 28.7.2007 LT 2007 - 2. TURNUS
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jirka Klásek

29.6.2007 - 1.7.2007 BRIGÁDA XV.- STAVBA TÁBORA 2
Místo: Čermná ve slezsku, Organizátor: Petr Luzar

22.6.2007 - 24.6.2007 BRIGÁDA XIV. - STAVĚČKA TÁBORA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

15.6.2007 - 17.5.2007 AKTA X
Místo: Spálov, Organizátor: Míša Červenáková

15.6.2007 - 17.6.2007 BRIGÁDA XIII. - PŘEDSTAVĚČKA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

8.6.2007 - 10.6.2007 BRIGÁDA XII.
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

1.6.2007 - 3.6.2007 BRIGÁDA XI.
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

26.5.2007 - 26.5.2007 JEDNODENNÍ VÝLET NA ZŘÍCENINU HRADU
Místo: Starý Jičín, Organizátor: Míša Červenáková

25.5.2007 - 27.5.2007 BRIGÁDA X.
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jiří Zelenka

18.5.2007 - 20.5.2007 BRIGÁDA IX.
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

11.5.2007 - 13.5.2007 BRIGÁDA VIII.
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

4.5.2007 - 7.5.2007 BRIGÁDA VII.
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

27.4.2007 - 29.4.2007 BRIGÁDA VI.
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Ladislav Babiak

21.4.2007 - 21.4.2007 OSVOBOZENÍ HVĚZDÁRNY
Místo: Ostrava Poruba, Organizátor: Lukáš Sadovský

20.4.2007 - 22.4.2007 BRIGÁDA V.
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

13.4.2007 - 15.4.2007 BRIGÁDA IV.
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jiří Zelenka

13.4.2007 - 15.4.2007 OTVÍRÁNÍ MORAVICE
Místo: Řeka Moravice, Organizátor: Petr Luzar

30.3.2007 - 1.4.2007 BRIGÁDA II.
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

23.3.2007 - 25.3.2007 BRIGÁDA I.
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

9.3.2007 - 11.3.2007 VÍKENDOVÁ AKCE PRO DĚTI
Místo: Pstruží, Organizátor: Míša Červenáková

24.2.2007 - 24.2.2007 XVI. REPREZENTAČNÍ PLES
Místo: Ostrava - Michálkovice, Organizátor: Radislav Genda

3.2.2007 - 10.2.2007 PIRÁTI ZE SKALKY - ZIMNÍ TÁBOR, 3.ROČNÍK
Místo: Mosty u Jablunkova, Organizátor: Není člen PS

3.2.2007 - 10.2.2007 ZIMNÍ TÁBOR II
Místo: Karlov - Jeseníky, Organizátor: Petr Luzar

9.12.2006 - 10.12.2006 NAROZENINY DUDUSHE A TOMA
Místo: Mosty u Jablunkova, Organizátor: Není člen PS

9.12.2006 - 10.12.2006 I. VÝROČNÍ OHEŇ SHOŘENÍ ČERMNÉ
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

10.11.2006 - 12.11.2006 PODZIMNÍ VÝPRAVA
Místo: Horní Lhota, Organizátor: Míša Červenáková

11.8.2006 - 25.8.2006 LT 2006 - 4. TURNUS, KELTOVÉ
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Blačinský

28.7.2006 - 11.8.2006 LT 2006 - 3. TURNUS, HOLUBINKY
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jarda Červenák

14.7.2006 - 28.7.2006 LT 2006 - 2. TURNUS
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jirka Klásek

1.7.2006 - 14.7.2006 LT 2006 - 1. TURNUS, TÁBOR V BRADAVICÍCH
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

10.6.2006 - 11.6.2006 PŘEDSTAVĚČKA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Není člen PS

2.6.2006 - 4.6.2006 BRIGÁDA - 2 TURNUS
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jirka Klásek

24.5.2006 - 24.5.2006 BETON
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Blačinský

12.5.2006 - 14.5.2006 HARRY POTTER
Místo: Spálov, Organizátor: Míša Červenáková

9.5.2006 - 11.5.2006 BRIGÁDA - VÝROBA STANOVÝCH PODSAD
Místo: Autoremont - Hulváky, Organizátor: Petr Luzar

5.5.2006 - 8.5.2006 PRODOUŽENÁ BRIGÁDA Č.2
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Saša Hájková

28.4.2006 - 1.5.2006 PRODLOUŽENÁ BRIGÁDA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Saša Hájková

21.4.2006 - 23.4.2006 BRIGÁDA - OPRAVA ZÁKLADŮ, ODVOZ SUTIN
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

14.4.2006 - 16.4.2006 BRIGÁDA - BOURÁNÍ BUDOVY
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

31.3.2006 - 31.3.2006 SONDA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Blačinský

25.3.2006 - 26.3.2006 ÚKLID ZÁKLADNY
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Není člen PS

11.3.2006 - 18.3.2006 ZIMNÍ TÁBOR
Místo: Mosty u Jablunkova, Organizátor: Není člen PS

4.3.2006 - 5.3.2006 XV. REPREZENTAČNÍ PLES
Místo: Ostrava - Michálkovice, Organizátor: Radislav Genda

4.1.2006 - 4.1.2006 ČLENSKÁ SCHŮZE
Místo: Restaurace Prima, Organizátor: Filip Nowak

31.12.2005 - 1.1.2006 SILVESTR 2005
Místo: Vidče, Organizátor: Ladislav Babiak

17.12.2005 - 18.12.2005 VÁNOČNÍ ÚKLID
Místo: Čermná tábor, Organizátor: Petr Luzar

10.12.2005 - 10.12.2005 PROSÍME, POMOZTE!
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Filip Nowak

10.12.2005 - 10.12.2005 ČERMNÁ VYHOŘELA!
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Není člen PS

25.11.2005 - 27.11.2005 BLATTI
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Míša Červenáková

11.11.2005 - 13.11.2005 LISTOPADOVÁ BRIGÁDA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Ladislav Babiak

28.10.2005 - 30.10.2005 KONDOR
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

21.10.2005 - 23.10.2005 PAINT BALL 2005
Místo: Oderské vrchy, Organizátor: Kamil Chrástek

7.10.2005 - 9.10.2005 ŘIJNOVÁ BRIGÁDA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Ladislav Babiak

2.9.2005 - 4.9.2005 GRILOVÁNÍ KUŘAT
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Ladislav Babiak

12.8.2005 - 26.8.2005 LT2005 - 4. TURNUS
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

29.7.2005 - 12.8.2005 LT2005 - 3. TURNUS
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jarda Červenák

15.7.2005 - 29.7.2005 LT2005 - 2. TURNUS
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jirka Klásek

24.6.2005 - 26.6.2005 STAVBA TÁBORA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Radislav Genda

16.6.2005 - 19.6.2005 TATRY
Místo: Západní a Vysoké tatry, Organizátor: Petr Blačinský

27.5.2005 - 29.5.2005 BÝVALÝ KONDOR + BRIGÁDA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

14.5.2005 - 14.5.2005 KULIČKIÁDA
Místo: Halda v Ostravě Michálkovicích, Organizátor: Není člen PS

4.5.2005 - 4.5.2005 ČLENSKÁ SCHŮZE PS
Místo: Restaurace Prima, Českobratrská ul., Organizátor: Filip Nowak

19.3.2005 - 20.3.2005 PŘECHOD JESNÍKŮ NA BĚŽKÁCH
Místo: Jeseníky, Organizátor: Petr Blačinský

19.2.2005 - 20.2.2005 XIV. REPREZENTAČNÍ PLES
Místo: KD Michálkovice, Organizátor: Radislav Genda

29.1.2005 - 29.1.2005 UZLAŘSKÁ REGATA, 22.ROČNÍK
Místo: DDM Ostrčilova, Organizátor: Není člen PS

26.1.2005 - 26.1.2005 ČLENSKÁ SCHŮZE PS KAMENEC
Místo: Bar Corrado - Pivovarská, Organizátor: Filip Nowak

17.12.2004 - 19.12.2004 KONDOR (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

26.11.2004 - 28.11.2004 KONDOR (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

22.10.2004 - 24.10.2004 KONDOR (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

24.9.2004 - 26.9.2004 KONDOR (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

13.8.2004 - 27.8.2004 LT2004 - 4.TURNUS, TÁBOR VE STŘEDOZEMI
Místo: TZ, Organizátor: Filip Nowak

30.7.2004 - 13.8.2004 LT2004 - 3.TURNUS
Místo: TZ, Organizátor: Není člen PS

18.7.2004 - 18.7.2004 KONDOR NA LYSÉ HOŘE
Místo: Lysá hora, Organizátor: Lukáš Sadovský

16.7.2004 - 30.7.2004 LT2004 - 2.TURNUS
Místo: TZ, Organizátor: Kamil Chrástek

1.7.2004 - 16.7.2004 LT2004 - 1.TURNUS
Místo: TZ, Organizátor: Jirka Klásek

4.6.2004 - 6.6.2004 MALÁ FATRA - JARNÍ PŘECHOD
Místo: Malá Fatra, Slovakia, Organizátor: Petr Blačinský

14.5.2004 - 16.5.2004 BOJ O POKLAD (DŘEVÁRNA)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Blačinský

7.5.2004 - 9.5.2004 KONDOR (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

5.3.2004 - 12.3.2004 ZIMNÍ LYŽAŘSKÝ TÁBOR 2004
Místo: Karlov, Jeseníky, Organizátor: Kamil Chrástek

27.2.2004 - 29.2.2004 KONDOR (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

7.2.2004 - 7.2.2004 21.ROČNÍK UZLAŘSKÉ REGATY
Místo: Dům dětí a mládeže Moravská Ostrava a Přívoz, ul. Ostrčilova, Organizátor: Není člen PS

31.12.2003 - 1.1.2004 SILVESTR 2003 - NOVOROČNÍ SENDVIČ PÁRTY
Místo: TZ - Čermná ve Slezsku, Organizátor: Ladislav Babiak

20.12.2003 - 20.12.2003 11.ROČNÍK VÁNOČNÍHO ORIENŤÁKU DRUŽIN
Místo: Ostrava - Zábřeh, Organizátor: Není člen PS

19.12.2003 - 21.12.2003 PŘEDŠTĚDROVEČERNÍ AKCE
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

5.12.2003 - 7.12.2003 PIŠKOTI (PS KAMENEC) - MIKULÁŠ
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Není člen PS

21.11.2003 - 23.11.2003 ZLATOKOPECKÁ HOREČKA - POUZE PRO ZVANÉ
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Blačinský

21.11.2003 - 23.11.2003 KONDOR (PS KAMENEC)
Místo: Čermná be Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

14.11.2003 - 17.11.2003 BRIGÁDA (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Ladislav Babiak

7.11.2003 - 9.11.2003 BRIGÁDA (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Kamil Chrástek

24.10.2003 - 28.10.2003 PIŠKOTI (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

18.10.2003 - 18.10.2003 DRAKIÁDA 2003 (QUATROTUR)
Místo: Slezská Ostrava, Organizátor: Není člen PS

10.10.2003 - 12.10.2003 BRIGÁDA (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Ladislav Babiak

10.10.2003 - 12.10.2003 PŘECHOD MALÉ FATRY-PRO STARŠÍ 18-TI LET
Místo: Malá Fatra, Organizátor: Petr Blačinský

3.10.2003 - 5.10.2003 UZAVÍRÁNÍ VODY 2003 - ČTYŘI ŘEKY
Místo: Lucina, Ostravice, Odra, Opava, Organizátor: Není člen PS

3.10.2003 - 5.10.2003 SOUKROMÁ AKCE (RYBÁŘI)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

20.9.2003 - 20.9.2003 SRAZ K 115 LETŮM KČT
Místo: Hukvaldy, Organizátor: Není člen PS

14.9.2003 - 14.9.2003 KONDOR V ZOO
Místo: ZOO Ostrava, Organizátor: Lukáš Sadovský

12.9.2003 - 12.9.2003 BRIGÁDA (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Dáša Adamčíková

5.9.2003 - 7.9.2003 BRIGÁDA (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Filip Nowak

29.8.2003 - 31.8.2003 BOURÁNÍ TÁBORA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jan Blačinský

14.8.2003 - 29.8.2003 LT2003 - 4.TURNUS
Místo: TZ, Organizátor: Jan Blačinský

1.8.2003 - 14.8.2003 LT2003 - 3.TURNUS
Místo: TZ, Organizátor: Není člen PS

16.7.2003 - 1.8.2003 LT2003 - 2.TURNUS
Místo: TZ, Organizátor: Dáša Adamčíková

30.6.2003 - 15.7.2003 LT2003 - 1.TURNUS
Místo: TZ, Organizátor: Petr Luzar

27.6.2003 - 29.6.2003 DOKONČENÍ STAVBY TÁBORA (1.TURNUS)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

23.6.2003 - 27.6.2003 HLÍDÁNÍ TÁBORA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Není člen PS

20.6.2003 - 22.6.2003 STAVBA TÁBORA
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

18.6.2003 - 20.6.2003 BRIGÁDA NA ČERMNÉ - 4. TURNUS
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Filip Nowak

13.6.2003 - 15.6.2003 SOUKROMÁ AKCE (RYBÁŘI)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Není člen PS

6.6.2003 - 8.6.2003 MEMORIÁL MUKYHO A NAROZENINY KENYHO
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Kamil Chrástek

6.6.2003 - 8.6.2003 LANOVÉ CENTRUM
Místo: Olomouc, Organizátor: Není člen PS

23.5.2003 - 25.5.2003 PIŠKOTI (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Ladislav Babiak

17.5.2003 - 17.5.2003 KULIČKIÁDA 2003 (V RÁMCI QUATROTUR)
Místo: Ostrava, Organizátor: Není člen PS

16.5.2003 - 18.5.2003 SOUKROMÁ AKCE (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Ladislav Babiak

8.5.2003 - 10.5.2003 PIŠKOTI (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Petr Luzar

26.4.2003 - 26.4.2003 ZAHÁJENÍM VODÁCKÉ SEZÓNY 2003 -28.ROČNÍK
Místo: Vratimov, Organizátor: Není člen PS

25.4.2003 - 27.4.2003 SJÍŽDĚNÍ MORAVICE
Místo: Kružberk, Organizátor: Není člen PS

12.4.2003 - 20.4.2003 QUATROTOUR
Místo: Ostrava, Organizátor: Není člen PS

12.4.2003 - 12.4.2003 BRAŇÁK
Místo: Ostrava - Výškovice, Organizátor: Není člen PS

12.4.2003 - 12.4.2003 HLEDAČI GINGA
Místo: Ostrava - Přívoz, Landek, Organizátor: Není člen PS

10.4.2003 - 10.4.2003 MORAVICE 2003 - OTEVÍRÁNÍ ŘEKY
Místo: Kružberk, Moravice, Organizátor: Jiří Zelenka

4.4.2003 - 6.4.2003 SOUKROMÁ AKCE (KOUNICOVA)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Není člen PS

28.3.2003 - 30.3.2003 SOUKROMÁ AKCE - T.O.M. (ZÁLESÁK)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Není člen PS

22.3.2003 - 22.3.2003 COUNTRY BÁL
Místo: Ostrava - Vítkovice, Organizátor: Kamil Chrástek

21.3.2003 - 23.3.2003 KONDOR (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

15.3.2003 - 22.3.2003 PIŠKOTI (PS KAMENEC)
Místo: Červenohorské sedlo, Organizátor: Není člen PS

15.3.2003 - 15.3.2005 TURNAJ VE VOLEJBALE
Místo: Tělocvična Plesná, Organizátor: Kamil Chrástek

14.3.2003 - 16.3.2003 BRIGÁDA (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Není člen PS

7.3.2003 - 9.3.2003 VÝBOROVÁ SCHŮZE (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jiří Zelenka

28.2.2003 - 2.3.2003 SOUKROMÁ AKCE (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Není člen PS

22.2.2003 - 23.2.2003 XII. TRADIČNÍ PLES PS
Místo: KD Michálkovice, Organizátor: Radislav Genda

14.2.2003 - 16.2.2003 KONDOR (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

24.1.2003 - 26.1.2003 KONDOR (PS KAMENEC)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Lukáš Sadovský

17.1.2003 - 19.1.2003 KONTROLA STAVŮ K NOVÉMU ÚČETNÍMU OBDOBÍ
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Jiří Zelenka

16.8.2002 - 30.8.2002 LT2002 - TÁBOR VE STŘEDOZEMI (4.TURNUS)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Není člen PS

1.8.1994 - 14.8.1994 LT1994 - LETNÍ TÁBOR (4.TURNUS)
Místo: Čermná ve Slezsku, Organizátor: Filip Nowak