SRDÍČKOVÝ DEN

Termín: 03.12.2010 - 01.01.2011, Začátek: 16:06
Místo: OSTRAVA, Počet lidí: 10, Organizátor: Petr Luzar, Vložil: Petr Luzar

SRDÍČKOVÝ DEN

Letos se opět zůčastníme prodeje upomínkových předmětů. Zájemci hlaste se na foru nebo emailem : luzar.petr@seznam.cz tel 603277712. Předměty prosím vyzvedávejte do 16:00 v pracovní dny na adrese Oborného 17 - Autoremont.

Něco o nadaci

OS Život dětem

Naše poslání

Posláním občanského sdružení Život dětem je pomoc nemocným dětem v rámci celé České republiky. Každý z nás se může v životě ocitnout v těžké situaci, kdy potřebuje pomoc a podporu okolí.

Poslání

V naší organizaci se denně potýkáme s lidským neštěstím, jedná se především o neštěstí dětí, které jsou odkázány na lékařskou pomoc. Snažíme se těmto dětem pomoci hlavně formou zkvalitnění zdravotnické a přístrojové techniky na dětských odděleních, kterou lékaři potřebují k tomu, aby děti mohli řádně a šetrně léčit. Při dnešním rychlém vývoji medicíny a techniky tyto přístroje stárnou rychleji než dříve. Obnova zdravotnické techniky na světové úrovni je nezbytně nutná pro zkvalitnění péče o kriticky nemocné děti.

Naše sdružení se snaží pomáhat nemocným dětem také přímo, a to darováním hraček, knížek, pořízením hezkého nábytku na dětská lůžková oddělení, pořádáním besídek pro děti, které jsou dlouhodobě upoutány na lůžku,... V menší míře a dle možností našeho sdružení dále pomáháme jednotlivým žadatelům. Jedná se především o hrazení příspěvků na pořízení invalidních vozíčků, rehabilitačních pomůcek,…

Rádi bychom pomohli všem dětským oddělením nemocnic, dalším dětským zařízením a jednotlivcům, kteří nás o pomoc žádají, ale bohužel to není v některých případech v našich silách.

Budeme rádi, podaří-li se nám společným úsilím pomoci všem, kteří naši pomoc a zájem opravdu potřebují. To je cílem a přáním občanského sdružení Život dětem.