KAMENECKÝ UPÍR

Termín: 05.06.2008 - 05.06.2008, Začátek: 10:00
Místo: Transfuzní stanice, Počet lidí: 100, Organizátor: Petr Luzar, Vložil: Lukáš Sadovský

KAMENECKÝ UPÍR

Pro lidi z Kamence

Máme objednaný termín 5.6.od 14.00 hod do 16.00hod !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paragraf pro uvolnění z práce platí 24 hodin!!!!!!!!

Vážení přátelé, kamarádi a vyznavači recese,

naše Pionýrská skupina Kamenec vyhlašuje mezi pionýrskými skupinami na severní Moravě recesistickou soutěž pro dobrou věc s názvem KAMENECKÝ UPÍR.

Vyzýváme vás tímto k souboji, v kterém poteče krev. Vyhrát můžou jen ti nejlepší. Souboj o první místo bude soutěží tvrdou a především krvavou, to znamená jen pro odvážné a chrabré. Jestliže chcete vyhrát bude vás to jako pionýrskou skupinu a přátele vaší pionýrské skupiny stát spoustu odvahy a krve.

Pravidla jsou jednoduchá a spravedlivá pro všechny. Vašim úkolem je zburcovat a přesvědčit co nejvíce členů a přátel vaší pionýrské skupiny k tomu, aby zdarma darovali ve dnech 5-6.6.2008 krev nebo plazmu na transfúzních stanicích ve jménu vaší pionýrské skupiny. V Ostravě budou v tomto termínu pionýři a přátelé pionýrů přednostně obslouženi.

Chcete-li se tedy této naší výzvy zúčastnit můžete začít agitovat své členy, kamarády, rodiče dětí ve vašich oddílech a rodiče dětí z vašich táborů. Pro vyhodnocení soutěže si prosím vytiskněte přiložený formulář, který si nechejte při odběru jednotlivých dárců potvrdit razítkem transfúzní stanice a podpisem dárce. Po skončení akce zašlete prosím tyto formuláře k vyhodnocení na adresu Petr Luzar, Oborného 17, Ostrava - Hulváky nebo jej naskenujte a emailem pošlete na luzar.petr@seznam.cz.

Jelikož je to soutěž, bude se soutěžit o věcnou cenu a to sošku našeho Kameneckého upíra, kterého věnujeme té nejlepší pionýrské skupině, těm kteří zdarma darují nejvíce litrů krve nebo plazmy v těchto dvou dnech. Tuto sošku si můžete vystavit ve své síni slávy i s našim věnováním. Samozřejmě pakliže naší pionýrskou skupinu Kamenec porazíte. Necháváme plně na Vás jak tuto recesistickou akci ve jménu dobré věci pojmete a provedete.

Pár rad a informací pro ty , kteří krev ještě nedarovali: obyčejně se daruje necelý půl litr krve, tak to nepřehánějte ať vám něco zbude i pro další soutěž příští rok. Jelikož je to dar pro dobrou věc vyžádejte si krom potvrzení na náš soutěžní formulář i potvrzení pro svého zaměstnavatele případně svého správce daně protože tento dar má hodnotu a vy si jej můžete na konci roku odečíst ze základu daně. Den před odběrem nepijte alkohol a nejezte tučné věci, aby si ten, kterému zachráníte svou krví život, nepřišel stěžovat, že jste ho opili a ztloustl. Jíst před odběrem klidně můžete, ale zdravě! Navíc je to vhodné, aby jste sebou v nemocnici po odběru nesekli, že vám chybí něco v žaludku. Před odběrem hodně pijte, ale nealko! No a pokud máte strach, že vás zaměstnavatel nepustí, nedostanete volno, tak podle zákona je toto povinen a navíc máte právo mít volno dvacet čtyři hodin po odběru, tudíž si můžete udělat víkend již od čtvrtku. A pro ty co si myslí, že to bolí, víme, že nebolí a když, tak jen trošku a jen tolik, aby si každý uvědomil, že každé dobro je vždy po zásluze potrestáno. Svačinu si s sebou vzít můžete, ale nemusíte, protože ji dostane společně s kávou nebo čajem od nemocnice. Dokonce dostanete po odběru i stravenku na jídlo a jestli přinesete malý technický průkaz od svého auta, tak i druhou stravenku za to, že jste přijeli autem. O dalších podrobnostech vás určitě rád poučí personál a sestry na místě. Navíc zde v Ostravě určitě potkáte nás z Kamence, pro které je tato akce společenská událost, kdy se můžeme sejít a pobavit, takže i my Vám rádi poradíme.

Předpokládáme účast větší a proto se budeme snažit získat pozornost některého rádia, regionální televize či novin v souvislosti s propagací pionýru, jeho činnosti a bezplatným dárcovstvím krve.

Těšíme se na setkání a zasoutěžení si s vámi. Zdraví Vás celý kolektiv pionýrské skupiny Kamenec a její přátelé.