První Jarní Brigádečka

Termín: 16.03.2012 - 19.03.2012, Začátek: 20:07
Místo: TZ-Čermná ve Slezsku, Počet lidí: 10, Organizátor: Jan Zetek, Vložil: Jan Zetek

První Jarní Brigádečka

Před několika dny, tady moudrý a jasnovidný muž řekl slova téměř prorocká - "Nafoťte to hned jak přijedete na Čermnou, ať máme do budoucna alespoň nějakou památku :-)))"

- Bohužel jsem to nestihli, jelikož se již setmělo a elektřina po třísekundovém proudění kdovíproč vypadla.

-- Ještěže s sebou máme "elektrikáře" Adam to spravil. 

--- Ted ještě najít příčinu špatného vodovodu ( odstranit těsnění, a servat roztrženou spojku, potom nabrat vodu do barelů, aby jsme přežili noc. 

---- Večer bramborová hostina s řepou. + zjištění, že jsme praskli sklo od krbu (nikdo neví jak, nikdo do toho neuvalil a nebylo slyšet prasknutí) :-D - Jdeme spát.

Den II.

-Hned z rána Adam vlítl na tu vodu, já s Tomem jsme zatím bořili Adamovu stromovou chýš a holky zatím začaly uklízet barák po zimním spánku (much). 

-- Adam po menších peripetiích spravil vodu,  dvě patra domku jsou dole. Zapojujem bojler a ejhle - jakmile se zprovoznila  voda  začlo z bojleru téct jak z Viktoriiných vodopádů. (bojler praskl, je nepoužitelný. - jsme bez teplé vody) mezitím jsem udělal zeleninové ryzoto, z kterého Adam udělal pyré. 

--- Shodili jsme domek ( vyndávání hřebíků jsme rychle vzdaly - po několikaroční snaze Vojty, Matěje a dalších capartů jich je tam asi sto tisíc) - následuje menší sjesta -- při, které holky umývaly okna a leštily kuchyn.

----Následoval úklid dřeva a další úklidové práce, bunku ani okolí uklízet nebudeme, protože nemáme pytle ani auto, které by bordel následně odvezlo na skládku. ( všude kolem je opět tolik bordelu, že na něm těch 30 Bh nadělám)

Pak den pokračoval rychlým koncem - bramborová hostina II., procházka a spát.

Den III. - odjezd.

Začal ranní sjestou. Holky douklízely co se dalo a odjely vlakem v 11:46. My tři jsme se ještě vzchopili na opravu zábradlí u sprchy a přitlučení prken na Doktorův záchod. Potom jsme všechno schovali, vytřeli a zavřeli. Vlak jel v 15:46 (asi) Cesta byla hladká, a už jsme na místech, kde nám můžete všechno vyčíst. - Prosím jak je libo, i to je možnost. 

Za důvěru děkují :  Jenda,  Adam, Tom, Zuzka a Eva.