Tábor Planeta IKF volá o pomoc, 3. turnus

Termín: 29.07.2023 - 12.08.2023, Začátek: 11:00
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Počet lidí: 70, Organizátor: Filip Nowak, Vložil: Jan Blačinský

Návrat na planetu IKF, 3. turnus
Letní dětský tábor pro děti od 8 do 15ti let se zaměřením na pobyt v přírodě. Tábor je stanový. Pokud je vaše dítě mladší 8-mi let, kontaktujte prosím hlavního vedoucího, po domluvě je jeho účast možná.
Hra

Letošní tábor navazuje na naše úspěšné tábory Planeta IKF (2007) a Návrat na planetu IKF (2016). Děti se stanou studenty Vesmírné akademie a jako astronauti-kadeti budou vyslány na cvičnou školní misi na planetu „IKF“ (čti dohromady krátce jako jedno slovo "Ikf"). Tato planeta je v mnoha rysech podobná Zemi. Má dýchatelnou atmosféru, fauna a flóra se také mnoho neliší od zemské a proto ji před lety vedení Vesmírné akademie vybralo jako vhodnou cvičnou planetu.

Daidalos IV.

Náš tábor se změní na školící středisko, zbudované na planetě. Děti se budou učit mnoha dovednostem, počínaje rozličnými pohybovými aktivitami, přes zdravovědu, šifrování a komunikaci na dálku až po použití technických prostředků jako jsou rádiové vysílačky, GPS přijímače, obsluha elektronických zařízení atd. Každá dívka i chlapec bude moci vyniknout v tom, co jim nejlépe vyhovuje a poté využít své „odbornosti“ k tomu, aby pomohli svému družstvu vyhrát. Nepůjde totiž jen o jakousi „školu pro astronauty“, planeta IKF je záhadná a dosud zcela neprozkoumaná a ani dvě předchozí mise neodkryly všechna tajemství a záhady, které skrývá. Během druhé mise se podařilo potlačit nepřátelskou civilizaci Wrightů, kteří se snažili převzít planetu do své moci. Nyní však, po letech, lidská osádka planety volá o pomoc. Co se tam událo? Proč volají o pomoc? Přidejte se ke kadetům vesmírné akademie a vyrazte s námi na pomoc!

Místo

Jako každý rok se všechna dobrodružství odehrají v malebné krajině Oderských vrchů, kde se nachází naše tradiční táborová základna nedaleko obce Čermná ve Slezsku (4km od Vítkova).

Ubytování dětí je zajištěno ve stanech s dřevěnou podsadou, tábor je dále vybaven budovou s kuchyní a jídelnou a také prostorem, ve kterém se děti mohou ubytovat v případě nouze (nemoc, velmi špatné počasí). Umývárna, sprcha a sociální zařízení jsou samozřejmě taktéž nedílnou součástí táborové základny.

Osádka

Děti se na táboře setkají s vedoucími a instruktory, které znají z našich minulých táborů: Vikingové (2017), Pátý Element (2018), KCD (2019), Gothic (2020), Metro 2033 (2021) nebo Zaklínač (2022).

Termín

Tábor se koná v termínu 29.7. - 12.8.2023.
Sraz dětí před odjezdem: sobota 29.7.2023 v 9:30 na ulici Vítkovická v Dolní Oblasti v Ostravě.
Předpokládaný příjezd: sobota 12.8.2023 v cca 12:30 - 13:00 tamtéž. Bude upřesněno při odjezdu.

Cena

Cena tábora je 5700,- Kč.

Číslo účtu a variabilní symbol pro platbu vám budou automaticky zaslány e-mailem po vyplnění elektronické přihlášky.

Přihláška

Přihlásit své dítě můžete elektronicky na této web adrese:
http://www.pskamenec.cz/prihlasky.
Zde vyberte ze seznamu "Planeta IKF volá o pomoc, 3. turnus".

 

Po vyplnění elektronické přihlášky vám automaticky na vaši zadanou e-mailovou adresu přijde PDF dokument, obsahující Závaznou přihlášku, seznam věcí atd. Tento dokument si vytisknete, vyplníte Závaznou Přihlášku a podepsanou ji zašlete klasickou poštou na kontaktní adresu, uvedenou v Návodu v PDF dokumentu.

Prosím vás o laskavost: neposílejte mi přihlášku doporučeně! Pošlete ji jako běžnou listovní zásilku. Nenuťte mne prosím běhat na poštu pro každou přihlášku. Děkuji.

Pokud byste měli problémy s vyplněním elektronické přihlášky, kontaktujte hlavního vedoucího viz kontakt níže.

Důležité upozornění: Přihláška je platná až ve chvíli, kdy na našem účtu zaznamenáme složení vaší zálohy a kdy nám přijde klasickou poštou řádně vyplněná a podepsaná Závazná přihláška.
Bez splnění těchto podmínek nebudeme místo pro dítě rezervovat!

Nečekejte s vyplněním přihlášky až na poslední chvíli! Počet míst na táboře je omezený!

Kontakt

V případě dotazů nebo problémů s vyplněním elektronické přihlášky kontaktujte prosím hlavního vedoucího:

Filip Nowak (Kwak)
Telefon: 603255428
E-mail: fipil@spincoders.com