NA KOLE KOLEM DOKOLA

Termín: 30.04.2009 - 03.05.2009, Začátek: 10:15
Místo: LIBAVÁ, Počet lidí: 25, Organizátor: Petr Luzar, Vložil: Petr Luzar

NA KOLE KOLEM DOKOLA

 

Bílý kámen, to bylo hlavní téma pátku. Start byl sice plánován na 8.00, ale Hašler nakonec slevil na 8.30. Jel se okruh v Líbavé cca 76 km. Lidí jako mraků. Teren mírně houpavý nic náročného, ale jen pro toho kdo neměl za kolem připnutý vozíček. Takže při návratu jsem měl opravdu dost. Už ve čtvrtek večer jsme uvařili guláš na celý dlouhý víkend, takže po návratu jsme jen ohřívali. Sobota byla odpočinková klasický okruh: dolů k Budišovce, proti proudu do Budišova, nahoru do Svatoněk potom na sedlo a po proudu Moravice dolů na Mokřinky. Tam byl spočink a zpět se jelo na okolo přes Zálužnou a skládku do Čermné. Něco okolo 35 km. Pohodička. V neděli někteří jeli ještě domů na kole. Úrazů tento víkend moc nebylo, jen Matěj si vyvrtl kotník, Dan hodil salto přes auto, trochu se podřel a potloukl, ale šít se nemuselo. To malý Tomík si rozsekl čelo na šití, ale nešilo se, protože bylo prohlášeno: kdyby to byla holka tak jo, ale na klukovi to vadit nebude. Ten gulášek vydržel až do neděle a v neděli byl nej. Lidí bylo hodně, někteří byli jen na otočku někteří od začátku do konce.
Matěj S., Adéla S., Maska, Doby, Dobytek, Aleš Ch., Hašler, Markéta, Verča, King, Martin V., Tom Tyr., Dan Tyr., Lukáš Tyr., Oli, Honzík, Luki, Tráva + 2 + 1, Gabka a já. Naproti za potokem, bylo taky živo, tam se klepaly desky na srub od čtvrtku do neděle. Takže celkem hodně živý víkend na Čermné.
Stihlo se i trochu pracovat, takže to vypadá, že na zlatokopeckou horečku už bude i koupelna.
Řekl by jsem, příjemně strávený odpočinkový víkend s trochou sportu.
Dok, Tráva, Luki pátek každý 2 BH
Dok, sobota 3 Bh
Dok, Tráva, Luki neděle 2 Bh  
 

 

Kola
Doktor + 3ks, Hašler + 2ks, Maska, Tom + 5ks, Víťa Travinský + 2ks, Cwak + 3ks, Cak + 3ks, Tyrlík + 2ks, Luki. Zatím tedy 29 lidí. Hlásí se ještě někdo? Jídlo společné a to guláš. Každý vezměte maso na guláš + ingredience – cibule, paprika , česnek atd. Maso podle toho jaký guláš máte rádi. Množství podle toho kolik sníte. Bude se jíst v pátek v sobotu a v neděli. Jedna porce v syrovém stavu je 150 – 200g masa. Na snídani by měl každý dovézt buchtu nebo koláče – domácí. Platí i pro Tyrlíky!!!!!

NA KOLE KOLEM DOKOLA Víkend a kousek na kole. Nic náročného, žádné složité věci, krásné cesty a to nejdůležitější jednou v roce se otvírá vojenský prostor LIBAVÁ a to zrovna 1.5. takže v pátek uvidíme bílý kámen atd. Spaní je na základně, vaření společné, Kdo se necítí na jízdu kolem z Ostravy tak tomu můžu vzít kolo na Čermnou autem - vozíkem. Musí mi ho, ale dopravit předem do AUTOREMONTU.