ZAVÍRÁNÍ MORAVICE

Termín: 12.09.2008 - 14.09.2008, Začátek: 16:00
Místo: Čermná ve slezsku - táborová základna - MORAVICE, Počet lidí: 20, Organizátor: Petr Luzar, Vložil: Lukáš Sadovský

ZAVÍRÁNÍ MORAVICE

Přidáno upřesnění

Sraz účastníků je 16.15 v pátek na Svinovském nádraží před skleněnou halou u jízdenek pod hodinami no prostě, tam jak vždycky. Jede se vlakem - spí se obě noci na základně. Doprava základna - Moravice a zpět bude žluťákem jezdit bude Oli s malým Džonym. Kdo má neoprén, tak si vezměte kdo nemá tak nepromokavé kalhoty, šustku. Jídlo na pátek vlastní. Sobota jsou řízky a v neděli ještě nevím, ale bude to dobré. Návrat je vlakem 13.10 na Svinov. Peníze budu vybírat u nádraží na srazu 400 Kč na hlavu je v tom jídlo sobota a neděle, spaní (členové o sto méně), zapůjčení materiálu a raftů, doprava okolo řeky a k řece.

Jedou dva rafty na jednom – Coloradu - Luki + 4 piráti + Pavlína + někdo. Druhý raft ultimeit Hexa +?, Radek, Tom + Danek, Luki, Věrka. Na kajaku Adam, Dan a já. Na vlastním Orinoku jede ještě Tom Š. s holkama. Takže je obsazeno, možná, tak na ultimeit by se dva vlezli. A je volný jeden kajak, tak kdyby někdo chtěl může se ozvat.

Tento víkend je zavírání Moravice. Jeden raft pro 8 lidí je jistý + dva kajaky. Předpoklad výpočtu ceny za akci - raft, cesta, jídlo, doprava materiálu a spaní je 400 až 450 Kč na osobu. Členové Kamence o 100Kč za ubytování méně. Spí se na táborové základně jede se vlakem v pátek. V sobotu pojedeme horní usek a to co nejdále, chtěl by jsem až na Emilku, ale záleží na počasí. Budu brát pouze závazné objednávky – to znamená zaplacená záloha. Jestliže se zaplní raft, tak budu brát I druhý raft.

Akce je pro děti od 13 let + výjimky (rozhoduji já). Hlásit se mohou děti jak z Bradavic, tak Piráti z Karibiku. Kdo dřív příjde ten dřív mele.

Objednávejte se na luzar.petr@seznam.cz, obratem tří dnů zašlu číslo účtu + variabilní symbol na zaplacení zálohy 350 Kč. Emailem potvrdím účast nebo neúčast dotyčného.