Tábor 2012, 1. Turnus - CHICAGO 1920

Termín: 30.06.2012 - 14.07.2012, Začátek: 09:00
Místo: Čermná ve Slezsku, Počet lidí: 60, Organizátor: Tomáš Hanousek, Vložil: Filip Nowak

Letní dětský tábor Chicago 1920, 1. turnus

Milí obyvatelé Chicaga 1920, věřím, že se vám tábor líbíl tak jako nám všem v osádce a přináším vám zde odkaz na fotky, všechna čísla novin Chicago Tribune a také všechny rádiové relace Rádia Chicago. Zpracování filmového materiálu mi zabere trochu více času, ale mohu vám slíbit, že do půlky září to bude!

A teď už na nic nečekejte, pozvěte k monitorům své rodiče, sourozence, prarodiče či kamarády a pochlubte se u fotografií, novin a rádia svými zážitky. Přeji vám příjemnou zábavu.

Kwak
FOTKY

Fotky najdete zde, na Rajčeti.
Pro přístup do alba budete potřebovat jméno a heslo.
Jméno: chicago
Heslo: 1920

Fotky z poslední etapy jsou zde. Fotila Míša.

Fotky od Ketky jsou zde.
Jméno: ChiCago1920
Heslo: KaMeNec

FILM
Po mnoha nepočítaných večerech úmorné práce vám mohu konečně předložit film z tábora.
Najdete jej zde.
Dobře se bavte :-).
CHICAGO TRIBUNE

Zde jsou všechna čísla Chicago Tribune seřazená chronologicky tak, jak vycházela.
Pro prohlížení nebo tisk budete potřebovat Adobe Acrobat Reader.

Chicago Tribune 1 Chicago Tribune 2 Chicago Tribune 3 Chicago Tribune 4 Chicago Tribune 5 Chicago Tribune 6 Chicago Tribune 7 Chicago Tribune 8 Chicago Tribune 9 Chicago Tribune 10 Chicago Tribune 11 Chicago Tribune 12 Chicago Tribune 13

RADIO CHICAGO

Zaposlouchejte se do relací Rádia Chicago, které vysílalo denně, vždy v odpoledním klidu. Přeneste se tak na chvíli zpět do atmosféry tábora Chicago 1920.

(Pokud používáte internetový prohlížeč, podporující HTML5, např. Chrome, měl by se vám u každé položky objevit malý přehrávač.)

Letadlo Mimořádné vysílání Radia Chicago o pádu letadla.
Pondělí 2.7. Rozhovory se zraněnými z havarovaného letadla, rozhovor s lékaři z chicagské nemocnice.
Úterý 3.7. Rozhovor s účastníkem kurzu pro policisty, rozhovor s mladým zlodějem Johnem Blackem, rozhovor s úspěšným zlodějem, který ukradl policistům tašku s penězy, rozhovor s obětí policejní brutality Denny Marconni
Středa 4.7. Oznámení útěku Tonyho Horrora, Rozhovor s policistkou White, Inzerce Francise Owena, Reklama na stan č. 23, Rozhovor s mafiánem Josefem Jedličkou
Čtvrtek 5.7. Rozhovor s obchodníkem Patrickem Blackem, rozhovor s obětí policejní šťáry Karstenkou, Owen hledá manželku, reportáž z pokerového turnaje, rozhovor s paní Ne, rozhovor s politikem Tonym Thrillerem, reportáž ze zdravotnického kurzu.
Pátek 6.7. Rozhovor s FC Kamenec, Cheese popisuje letecký den, Owen hledá manželku, Katty Mc'Donaldová zpovídá fotbalistu Johna Blacka.
Sobota 7.7. Lucy KFC mluví se starostou, Tommy Paulino přiznává nepořádek, Mc'Mentholy pronásleduje Karstenku, Rozhovor s Danny Rangerem, Starosta mluví o čtvrti Blackhill.
Neděle 8.7. Francis Owen a jeho černé obchody, Owen mluví o své lásce, Rozhovor s Dr. Ingrid Carstenn, Rozhovor s brankářem vítězného fotbalového týmu, Jackob Cheese mluví s fotbalistou Patrickem Blackem, zpověď slepé Alan, Tommy Paulino napadl Ivinsona.
Pondělí 9.7. Doby mluví s Bushem, Owen přiznává, že je proutník, Bush zpovídá ochranku starosty, Mlčící Denny Marconni, Rozhovor s policisty vlaku.
Úterý 10.7. Bush zpovídá fotbalistu, Doby zpovídá tanečnice, Jonáš zpovídá starostu, Rozhovor s Lorencem Owenem, Rozhovor s Tonym Horrorem v kanalizaci, Rozhovor se sestrou představenou, Soužití Katty Mc'Donaldové s panem Jedličkou.
Středa 11.7. Rozhovor s bratry Owenovými, Lucy KFC zpovídá pana Maho Jaktyč, Rozhovor s Dr. Carstenn o lásce, Reklama na taneční soutěž, Rozhovor s Alan.
Čtvrtek 12.7. John Black zpovídá tanečníky, Reklama na boxerský zápas, John Black zpovídá Patricka Blacka, Marconi mluví o bydlení v mrakodrapu, Rozhovor s Filípkem, Rozhovor s p. Jedličkou, Tolerantní Dr. Carstenn.
Pátek 13.7. Bush mluví s tanečníkem Lorencem Owenem, Bush zpovídá vítěze taneční soutěže, Jonáš zpovídá zraněného vojáka.

Ve všech zde uvedených relacích Rádia Chicago byly použity fragmenty skladeb ze soundtracků počítačových her Mafia, Copyright (C) 2005 Illusion Softworks a Mafia 2, Copyright (C) 2010 2K Czech.
Tyto rádiové relace byly vytvořeny pouze a výlučně za účelem pobavení dětí tábora Chicago 1920, konaného v době od 30.6.2012 do 14.7.2012, pořádaného PS Kamenec. Nesmí být nijak dále šířeny, kopírovány či pozměňovány.

PENÍZE

Jako platidlo nám na táboře sloužily - jak jinak - papírové dolarové bankovky. Jejich vyobrazení zde uvádím s vodotiskem a pouze v malém rozlišení, protože bych rád tyto bankovky využíval i nadále např. na víkendové akci Zlatá Horečka a nerad bych pokoušel nějaké malé padělatele :-).

Jeden dolar Dva dolary Pět dolarů Deset dolarů Dvacet dolarů Padesát dolarů Sto dolarů
Chicago 1920, tábor 1. turnus