Tábor Pátý Element, 3. turnus

Termín: 28.07.2018 - 11.08.2018, Začátek: 09:00
Místo: T. Z. V ČERMNÉ VE SLEZSKU, Počet lidí: 70, Organizátor: Petr Blačinský, Vložil: Petr Luzar

Návrat Pátý Element, 3. turnus
Letní dětský tábor pro děti od 8 do 15ti let se zaměřením na pobyt v přírodě. Tábor je stanový.
Hra

Rok 2018 bude velmi zvláštní a rozhodující pro celou lidskou civilizaci. Blíží se něco, co chce pohltit vše dobré a ukončit další Svět na své pouti věčným vesmírem.

PÁTÝ ELEMENT. Před dávnými léty ukryla mimozemská civilizace na zemi 5 elementů ochraňující lidi před zlem. Elementy byly dobře ukryty a dnes již nikdo neví, kde se přesně nalézají a už vůbec nikdo neví jak je použít. Ví se jen, že jednou za 2000 let se k zemi přiblíží zhmotněné zlo, které se snaží pohltit každou civilizaci, kterou cestou potká. A tak se děje i nyní a lidstvo si začíná vzpomínat na dávných 5 elementů. Zlo se však blíží k zemi velmi rychle a již nyní ovlivňuje některé lidi, kteří neváhají pro svůj zájem udělat cokoliv. Některé se dá rozeznat hned, jiní v sobě zlo nesou, aniž by to na nich bylo hned poznat. Zlo bohužel ví o 5-ti elementech a tak se snaží, skrze své přisluhovače, tyto elementy najít a mít tak volnou cestu k zániku země. Dle posledních tajných výzkumů máme informace, kde by se mohly elementy nalézat a chceme se s dětmi na toto místo podívat a prozkoumat jej a pokud to jen trochu půjde, elementy nalézt a použít. Je jasné, že neujdeme pozornosti protivníka a budeme muset čelit všemu, co si na nás vymyslí. A tušíme, že toho nebude vůbec málo a bude nás to stát hodně sil …… Čas běží !!!

Čas do zániku země:
počítám...

Podaří se nám najít všech pět elementů a přijít na způsob, jak je použít? Podaří se nám odvrátit zlo a zachránit Zemi? Pomozte nám! Je to na vás!

Místo

Každoročně se všechna nejlepší dobrodružství odehrávají v malebné krajině Oderských vrchů, kde se nachází naše tradiční táborová základna nedaleko obce Čermná ve Slezsku (4km od Vítkova).

Ubytování dětí je zajištěno ve stanech s dřevěnou podsadou, tábor je dále vybaven budovou s kuchyní a jídelnou a také prostorem, ve kterém se děti mohou ubytovat v případě nouze (nemoc, velmi špatné počasí). Umývárna, sprcha a sociální zařízení jsou samozřejmě taktéž nedílnou součástí táborové základny.

Osádka

Děti se na táboře setkají s vedoucími a instruktory, které znají z našich minulých táborů: Vikingové (2017), Návrat na planetu IKF (2016), Indiáni (2015), Řím (2014), Skyrim (2013), Chicago 1920 (2012), Sedmá Rota (2011), Oblivion (2010), Japonsko, Pán Prstenů (2009), Piráti z Karibiku (2008), Planeta IKF, Tábor v Bradavicích (2007), Keltové, Tábor v Bradavicích (2006), Zlatokopecká horečka(2005), Tábor ve Středozemi (2004), Středověk, Tábor v Bradavicích (2003), Tábor ve Středozemi (2002) a ještě kus do minulosti, ale to už by náš tábor musel být pro dospělé, ne-li pro seniory :-).

Termín

Tábor se koná v termínu 28.7. - 11.8.2018.
Sraz dětí před odjezdem: sobota 28.7.2018 v 9:00 na parkovišti před Domem kultury Vítkovic v Ostravě.
Předpokládaný příjezd: sobota 11.8.2018 v cca 12:30 - 13:00 tamtéž. Bude upřesněno při odjezdu.

Cena

Cena tábora je 4100,- Kč.
Částku je možno platit nadvakrát:
Zálohu 2000,- Kč nutno zaplatit do 15. března 2018
Zbytek 2100,- Kč nutno zaplatit nejpozději do 15. května 2018

Číslo účtu a variabilní symbol pro platbu vám budou automaticky zaslány e-mailem po vyplnění elektronické přihlášky.

Přihláška

Přihlásit své dítě můžete elektronicky na této web adrese:
http://www.pskamenec.cz/prihlasky.
Zde vyberte ze seznamu "Pátý Element, 3. turnus".

 

Po vyplnění elektronické přihlášky vám automaticky na vaši zadanou e-mailovou adresu přijde PDF dokument, obsahující Závaznou přihlášku, seznam věcí atd. Tento dokument si vytisknete, vyplníte Závaznou Přihlášku a podepsanou ji zašlete klasickou poštou na kontaktní adresu, uvedenou v Návodu v PDF dokumentu.

Prosím vás o laskavost: neposílejte mi přihlášku doporučeně! Pošlete ji jako běžnou listovní zásilku. Děkuji.

Pokud byste měli problémy s vyplněním elektronické přihlášky, kontaktujte hlavního vedoucího viz kontakt níže.

Důležité upozornění: Přihláška je platná až ve chvíli, kdy na našem účtu zaznamenáme složení vaší zálohy a kdy nám přijde klasickou poštou řádně vyplněná a podepsaná Závazná přihláška.
Bez splnění těchto podmínek nebudeme místo pro dítě rezervovat!

Nečekejte s vyplněním přihlášky až na poslední chvíli! Počet míst na táboře je omezený!

Kontakt

V případě dotazů nebo problémů s vyplněním elektronické přihlášky kontaktujte prosím hlavního vedoucího:

Petr Blačinský (Cak)
Telefon: 724 138 622
E-mail: petr.blacinsky@vitkovice.cz nebo jana.cak@seznam.cz (použijte kterýkoliv z nich)