Tábor - TOVÁRNA NA SNY

Termín: 14.07.2012 - 28.07.2012, Začátek: 14:00
Místo: Čermná ve slezsku, Počet lidí: 50, Organizátor: Karel Kazlepka, Vložil: Karel Kazlepka

Tábor - TOVÁRNA NA SNY

tábor na motivy filmových žánrů pro děti od 8 do 15 let

14.7.-28.7.2012 v Čermné ve Slezsku

cena: 3 900,-

Staň se i ty hvězdou a prožij na vlastni kůži to, co tví oblibeni hrdinové ze střibrného plátna
 

Stále ještě jsou volná místa, možnost přihlásit se máte až do 30. června 2012!!!

videoupoutávka ke shlédnutí zde

 

V roce 1880 založili Harvey H. Wilcox a jeho manželka Daeida osadu Hollywood v kopcovité oblasti přibližně dvanáct kilometrů severozápadně od nejbližšího velkoměsta Los Angeles. Osadu postavili na koupené půdě místních farmářů. V roce 1903 se stalo z malé osady město, které se o sedm let později v roce 1910 stalo součástí stále se rozrůstajícího Los Angeles. Protože se kolem celého Hollywoodu nachází nádherné scenérie, o filmaře zde nebyla nouze a tak se zakrátko Hollywood rozrostl a stal se známým po celém světě jako centrum filmového průmyslu a dodnes je nazýván „továrnou na sny“.
 
My jsme se Holywoodem nechali tak trochu inspirovat a proto se letos na táboře pokusíme vytvořit vlastní továrnu na sny, a to nikde jinde než na naší malebné útulné základně na Čermné, kde není o nádherné scenérie, nové zážitky, spoustu dobrodružství, zábavy a legrace nouze.
 
Děti se v roli nových filmových společností a štábů pokusí změnit své sny ve skutečnost, získat věčnou slávu a bohatství, jenž jim filmový průmysl nabízí. Při své honbě za slávou naši mladí filmaři poznají spoustu zajímavých míst, kamarádů a jeden druhého. Stejně jako jejich oblíbení hrdinové stříbrného plátna, budeme si i my moci prožít velkolepá dobrodružství, humorné situace, náhlé dějové zvraty, velká dramata ale i šťastné konce.
 
Každý den se tedy zaměříme na jeden filmový žánr, od němé grotesky, přes pohádku, fantasy, western, akční film, komedii až k hororu… zbytek v zájmu zachování překvapení zatím neprozradíme ;). Tomuto žánru pak přizpůsobíme celý chod tábora a to především hry, jenž budou hlavní náplní celého tábora společně s dalšími tradičními i netradičními aktivitami v přírodě. Samozřejmě neopomeneme každý den náležitě vyhodnotit nejlepší herecké výkony, režii, kostýmy, kaskadéry, tanečníky, kritiky, vizážisty, komparz a další profese, jenž k filmu neodmyslitelně patří. Zlatým hřebem tábora pak bude slavnostní předávání zlatých Čermenských Čermňáků pro různé kategorie (zejména pak přínos pro Čermenskou kulturu :) ), přičemž nejúspěšnější studio bude mít svůj vlastní betonový odlitek na chodníku Čermenské slávy.
 
Továrna na sny je místem kde se sny stávají skutečností, místem kde panuje radostná atmosféra, kde hoří táborové ohně a znějí písně bardů, místem kde zuří velkolepé bitvy o budoucnost světa a zároveň z něj vyzařuje poklidná atmosféra malebného opuštěného městečka. Továrna na sny je místem kde probíhají velká každodenní dramata ale i bezstarostná zábava, místem kde každý je důležitý, najde své uplatnění a objeví svůj skrytý talent.
 
Jelikož program zajišťují lidé s bohatými zkušenostmi a řada z nich jsou profesionálové ve sféře volného času a organizování programu pro mládež, máme možnost realizovat náš program na špičkové úrovni s využitím řady atraktivních netradičních aktivit za spolupráce dalších společností a občanských sdružení, a to vše při udržení relativně nízké ceny. Ta je proto letos malinko vyšší než obvykle.
 
V rámci programu, který je primárně zaměřen na prožitek realizovaný formou her budou děti moci zažít/vyzkoušet si i následující aktivity: lukostřelbu, potápění, bungee-running, diskotéku s profesionálním DJem, mobilní lanové centrum, simulační program první pomoci mládeže ČČK, vojenskou taktickou přípravu a nácvik reálných bojových situací. Dále děti budou moci spatřit ukázku policejního zásahu, naučí se základům sebeobrany, přežití v přírodě, aerobiku a jízdy na raftu.
 
Je tedy na co se těšit, továrna na sny je místem kde se pořád něco děje a kde prostě nesmíš chybět ;) 
 
TÝM
 
hudba/masky:                   Lenka „Poník“ Solánská
zvláštní efekty:                 Jenda „Střelec“ Zetek
kostýmy/choreografie:     Jaromír „Egrin“ Ryszka
šéfkaskadér/security:       Hynek Svoboda
záchranář/zdravotník:      Terka Štvartáková
kamera/střih:                    Alena Petrželová
kuchyně/catering:             Maruška Cidlíková
                                           Magda Ševčíková
režie/produkce :                Karel Kazlepka
 
Další věhlasné celebrity a speciální hosty chodící po červeném koberečku, kteří obohatí náš program budete moci spatřit až na místě v ten pravý čas.
 
UBYTOVÁNÍ
 
Táborová základna v Čermné ve Slezsku, ubytování po dvojicích ve stanech s podsadou. Celková kapacita je 50 míst.
adresa:       LT Kamenec
                   Čermná ve Slezsku
                   pošta Vítkov, 749 01
 
 
CENA

cena tábora je 3 900,- Tato cena zahrnuje dopravu, stravu, ubytování a program včetně speciálních aktivit participujících společností a výletů.


 
KONTAKT

S jakýmkoliv dotazem se můžete obracet na hlavního vedoucího:
Karel Kazlepka, tel: 731 756 921,
e-mail: kazlepka.karel@seznam.cz
 

PŘIHLÁŠKA

Přihlásit své dítě můžete elektronicky na této web adrese:
http://www.pskamenec.cz/prihlasky. Zde vyberte ze seznamu "TOVÁRNA NA SNY".

Po vyplnění elektronické přihlášky vám automaticky na vaši zadanou e-mailovou adresu přijde PDF dokument, obsahující Závaznou přihlášku, seznam věcí atd. Tento dokument si vytisknete, vyplníte Závaznou Přihlášku a podepsanou ji zašlete klasickou poštou na kontaktní adresu, viz. informace v přihlášce

Pokud byste měli problémy s vyplněním elektronické přihlášky, kontaktujte hlavního vedoucího viz. kontakt

Důležité upozornění: Přihláška je platná až ve chvíli, kdy na našem účtu zaznamenáme složení vaší zálohy a kdy nám přijde klasickou poštou řádně vyplněná a podepsaná Závazná přihláška.
Bez splnění těchto podmínek nebudeme místo pro dítě rezervovat!

Nečekejte s vyplněním přihlášky až na poslední chvíli! Počet míst na táboře je omezený!Fotogalerie