3 turnus Japonsko

Termín: 27.07.2024 - 10.08.2024, Začátek: 11:00
Místo: TZ Čermná ve Slezsku, Počet lidí: 45, Organizátor: Petr Blačinský, Vložil: Jan Blačinský

Japonsko, 3. turnus
Letní dětský tábor pro děti od 8 do 15ti let se zaměřením na pobyt v přírodě. Tábor je stanový. Pokud je vaše dítě mladší 8-mi let, kontaktujte prosím hlavního vedoucího, po domluvě je jeho účast možná.
Hra

Každý rok se děti na našich táborech vydávají do jiných světů, krajů, do jiných časů. Ačkoli máme tábory vždy na naší táborové základně v Čermné ve Slezsku, pokaždé se snažíme přinést něco nového, objevit se s dětmi v jiném světě.

Tento rok se s dětmi ponoříme do, pro nás, velice exotického světa, do Japonska za doby šógunů, samurajů, nidžů a krásných gejš. Celý tábor se změní v Japonský dvůr šóguna Cakusawy se všemi slastmi i strastmi života. Budeme se snažit přenést alespoň část japonského ducha do prostředí našeho tábora. Začneme určitě výukou konzumace táborové stravy pomocí jídelních hůlek, které si mohou děti pořídit již před táborem (není podmínkou).

Japonský dům

Nemusíte se ale bát, každý se nají do sytosti. Seznámíme se se svébytnou Japonštinou, Japonskou historií, Japonským jídlem atd. Japonsko nás prostě protkne skrz naskrz. A pokud nebudete svým dětem po příjezdu z našeho tábora zcela rozumět, tak se vše povedlo na 100% 😊. Více již psát nebudu, ať je se na co těšit.

Jako motivační film doporučuji 47 róninů s Keanu Reeves a Poslední samuraj s Tom Cruise.

Místo

Jako každý rok se všechna dobrodružství odehrají v malebné krajině Oderských vrchů, kde se nachází naše tradiční táborová základna nedaleko obce Čermná ve Slezsku (4km od Vítkova).

Ubytování dětí je zajištěno ve stanech s dřevěnou podsadou, tábor je dále vybaven budovou s kuchyní a jídelnou a také prostorem, ve kterém se děti mohou ubytovat v případě nouze (nemoc, velmi špatné počasí). Umývárna, sprcha a sociální zařízení jsou samozřejmě taktéž nedílnou součástí táborové základny.

Osádka

Děti se na táboře setkají s vedoucími a instruktory, které znají z našich minulých táborů: Vikingové (2017), Pátý Element (2018), KCD (2019), Gothic (2020), Metro 2033 (2021), Zaklínač (2022) nebo Planeta IKF volá o pomoc (2023).

Termín

Tábor se koná v termínu 27.7. - 10.8.2024.
Sraz dětí před odjezdem:sobota 27.7.2024 v 9:30 na ulici Vítkovická v Dolní Oblasti v Ostravě.
Předpokládaný příjezd: sobota 10.8.2024 v cca 12:30 - 13:00 tamtéž. Bude upřesněno při odjezdu.

Cena

Cena tábora je 5800,- Kč.
Částku je možno platit nadvakrát:
Zálohu 3100,- Kč nutno zaplatit do 15. března 2024
Zbytek 2700,- Kč nutno zaplatit nejpozději do 31. května 2024

Číslo účtu a variabilní symbol pro platbu vám budou automaticky zaslány e-mailem po vyplnění elektronické přihlášky.

Přihláška

Přihlásit své dítě můžete elektronicky na této web adrese:
http://www.pskamenec.cz/prihlasky.
Zde vyberte ze seznamu "Japonsko 3. turnus".

 

Po vyplnění elektronické přihlášky vám automaticky na vaši zadanou e-mailovou adresu přijde PDF dokument, obsahující Závaznou přihlášku, seznam věcí atd. Tento dokument si vytisknete, vyplníte Závaznou Přihlášku a podepsanou ji zašlete klasickou poštou na kontaktní adresu, uvedenou v Návodu v PDF dokumentu.

Prosím vás o laskavost: neposílejte mi přihlášku doporučeně! Pošlete ji jako běžnou listovní zásilku. Nenuťte mne prosím běhat na poštu pro každou přihlášku. Děkuji.

Pokud byste měli problémy s vyplněním elektronické přihlášky, kontaktujte hlavního vedoucího viz kontakt níže.

Důležité upozornění: Přihláška je platná až ve chvíli, kdy na našem účtu zaznamenáme složení vaší zálohy a kdy nám přijde klasickou poštou řádně vyplněná a podepsaná Závazná přihláška.
Bez splnění těchto podmínek nebudeme místo pro dítě rezervovat!

Nečekejte s vyplněním přihlášky až na poslední chvíli! Počet míst na táboře je omezený!

Kontakt

V případě dotazů nebo problémů s vyplněním elektronické přihlášky kontaktujte prosím hlavního vedoucího:

Petr Blačinský (Cak)
Telefon: +420 724 138 622
E-mail: jana.cak@seznam.cz