Oslava 65. výročí založení PS Kamenec

Termín: 05.06.2015 - 07.06.2015, Začátek: 19:00
Místo: Čermná ve Slezsku, Počet lidí: 130, Organizátor: Míša Červenáková, Vložil: Markéta Kavková

Oslava 65. výročí založení PS Kamenec

Pro všechny členy, býválé členy, budoucí členy a přátele Kamence, lidi, kteří jezdili a jezdí na tábory Kamence i Orionu, pro všechny, kteří měli kdy něco společného s Kamencem. Vy všichni jste zváni na 65. výročí založení PS KAMENEC!

Vězměte s sebou kroniky, fotky, cancáky, vzpomínky, dobrou náladu a především přijeďte. Občerstvení bude zajištěno - jak pivo, limo, víno, čaj a káva, tak párky, stejky, polévka, grilovaná kuřata, guláš atd.

Ubytování prosím řešte formou vlastních stanů. Bude fungovat umývárka, WC, bazén i sauna. Pokud by se našel někdo, kdo by stan nezvládl, nebo neví, co to je, lze řešit spaní v budově za 150 Kč/noc, po objednání na e-mail: cervenakova.michaela@seznam.cz, každopádně ale budeme rádi, když si to odbudete ve vlastním stanu.

Odhadujeme účast více jak sto lidí, tudíž bude program jednoduchý. Hudba, tanec, jídlo, pití, povídání, vzpomínání a pár překvapení a scének.

V případě příjezdu autem dbejte prosím pokynů regulovčíků a zaplňujte prosím parkoviště A, B, a C postupně, dle pokynů služby. Parkování je zdarma, WC poplatek je 50haléřů, tak si nějaké sežeňte, protože močení v okolí je trestáno pupendem. Taktéž umístění stanů v kempu vám bude přiděleno v recepci. Parkování v kempu je zakázáno při porušení zákazu bude vozidlo odtaženo do potoka. Učastníci, kteří budou oblečení v modré slavnostní košili s červeným šátkem, a budou mít pionýrský odznak, mají každé druhé pivo zdarma. Navíc v případě doložení slibu pionýru členským průkazem pionýra má tento jedinec po celou dobu pobytu kávu a zákusky zdarma, včetně ubytování a poplatku za WC.

Oficiálně začínáme v sobotu, ale samozřejmě Vás všechny rádi uvidíme již v pátek. Jestliže jste dočetli až sem a nedostali jste oficiální pozvánku, berte tento text jako upřímné pozvání všech členů PS Kamenec na 65. výročí naší skupiny. Budeme hrozně rádi, když nám jakýmkoli způsobem potvrdíte účast na e-mail cervenakova.michaela@seznam.cz, nebo tel: Petr Luzar ,,Doktor,, 603 277 712, Míša 774 270 828, Kwak 603 255 428, Cwak 602 739 193

Moc nám to pomůže při organizaci a zjištování, kdo již o akci ví a kdo přijede a kdo ví, ale nechce nás vidět.

Níže potvrzení účastníci 65. výročí Pionýrské skupiny KAMENEC:

Doktor, Míša, Kwak s rodinou, Cwak, Jarda, Adam Luzar, Jenda Zetek, Muff, Dáša, Praděd, Martin Podešva, rodina Šťurkova, Martin Vepřek, Tomáš Tyrlík s rodinou, Erža, Sojka, Dan Chmela, Gabka Tyrlíková, Hašleři, Lačo s rodinou, Kuckoň s rodinou, Chlup s rodinou, Dan, Achill a Marcela, Kamil Hroch s Miškou, Renča, Ketka, Matěj Golembiovský, Pende, Bobul, Čonys, Depecko, Soptík, Cakovci, Dáša Adamčíková, Jitka, Čochtan, Soňa.

Obsazenost pokojů: malý pokoj obsazen, velký pokoj obsazen, spodní pokoj obsazen