Zlatá horečka II. - Poklad na stříbrném jezeře

Termín: 17.05.2024 - 19.05.2024, Začátek: 16:15
Místo: Čermná ve Slezsku, Počet lidí: 60, Organizátor: Jan Zetek, Vložil: Jan Zetek

Zlatá horečka II. - Poklad na stříbrném jezeře

 

!Přihlášky zde! 

Fotky z minulého ročníku!  

 

 V Čermenském potoce se prý znovu objevilo zlato!

Proto neváhejte a připravte se na velikou výpravu na divoký západ! Na vaší cestě za slávou a pohádkovým bohatstvím se můžete těšit na plno her, kopu dobré zábavy, zlato, peníze, přestřelky s bandity, hudbu, zpěv a spoustu přátel, zkrátka vše, co patří k pořádnému dobrodružství. 😊

Víkendová roleplay hra pro děti od osmi let 

Během hry se budeš moci stát zámožným zlatokopem, neohroženým pistolníkem, pomocníkem šerifa, hledaným banditou či jakoukoli jinou postavou, kterou si vymyslíš. Záleží jen na tobě! Pravidla hry si můžeš prohlédnout ZDE. Nemusíš se bát, během akce ti všechno vysvětlíme. 😊

Už teď si můžeš připravit kostým. Holky se můžou obléci jako zlatokop nebo jako děvče podle módy 19. století (maminky nebo babičky vám určitě poradí :-). Kluci by si měli připravit oblečení zlatokopa: tzn. klobouk, kalhoty flanelovou košili a šátek, kabát, pevné boty.

Střelné zbraně – gumpušky budou k dostání na místě, pokud by sis ale chtěl vytvořit vlastní, přikládám zde návody k výrobě.

-       Návod na výrobu gumpušky

-       Lepší Kwakova gumpuška

Kde se akce koná: Čermná ve Slezsku, táb. základna PS Kamenec.
Odjezd: pátek 17. května, vlakem.
Sraz k odjezdu: v 16:10 v prosklené hale na nádraží Ostrava - Svinov.
Návrat: v neděli 19. května v 13:10 na nádraží Ostrava-Svinov.
Co s sebou: spacák, prostěradlo, oblečení na celý víkend, pevnou obuv, baterku, pláštěnku, ešus a příbor, kostým zlatokopa a hlavně dobrou náladu a touhu po dobrodružství!

Cena: 987,- Kč. Cena zahrnuje jízdné vlakem tam a zpět, luxusní jídlo na celý víkend, ubytování na dva dny, profesionální tým vedoucích s mnohaletou zkušeností práce s dětmi, hru, gumpušky a spoustu zábavy a herních rekvizit.

Každý účastník - dítě - musí při nástupu na Zlatou Horečku předat organizátorům vyplněnou a podepsanou Přihlášku. Přihláška Vám bude zaslána emailem po vyplnění elektronické přihlášky.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte organizátora akce.

Kontakty:

Jan Zetek, tel.: 733229166, email: zetek.jan@email.cz

                                     Přijeďte všichni!


Na Horečku přijedou vaši vedoucí z tábora Zaklínač, Metro 2033, Gothic a dalších.
                                     Těšíme se na vás!