Zlatá horečka

Termín: 26.05.2023 - 28.05.2023, Začátek: 16:15
Místo: Čermná ve Slezsku, Počet lidí: 50, Organizátor: Jan Zetek, Vložil: Jan Zetek

Zlatá horečka

Fotky z akce!

 ZLATÁ HOREČKA !!!

      víkendová roleplay hra pro děti od osmi let  

Proto neváhejte a připravte se na velikou výpravu na divoký západ! Na vaší cestě za slávou a pohádkovým bohatstvím se můžete těšit na plno her, kopu dobré zábavy, zlato, peníze, přestřelky s bandity, hudbu, zpěv a spoustu přátel, zkrátka vše, co patří k pořádnému dobrodružství. 😊

Během hry se budeš moci stát zámožným zlatokopem, neohroženým pistolníkem, pomocníkem šerifa, hledaným banditou či jakoukoli jinou postavou, kterou si vymyslíš. Záleží jen na tobě! Pravidla hry si můžeš prohlédnou ZDE. Nemusíš se bát, během akce ti všechno vysvětlíme. 😊

Už teď si můžeš připravit kostým. Holky se můžou obléci jako zlatokop nebo jako děvče podle módy 19. století (maminky nebo babičky vám určitě poradí :-). Kluci by si měli připravit oblečení zlatokopa: tzn. klobouk, kalhoty flanelovou košili a šátek, kabát, pevné boty.

Střelné zbraně – gumpušky budou k dostání na místě, pokud by sis ale chtěl vytvořit vlastní, přikládám zde návody k výrobě.

-       Návod na výrobu gumpušky

-       Lepší Kwakova gumpuška

Přihlaste se jestě dnes! El. Přihláška zde!

Kde se akce koná: Čermná ve Slezsku, táb. základna PS Kamenec.
Odjezd: pátek 26. května, vlakem.
Sraz k odjezdu: je 26.5.2023 v 16:10 v prosklené hale na nádraží Ostrava - Svinov.
Návrat: v neděli 28. května v 13:10 na nádraží Ostrava-Svinov.
Co s sebou: spacák, prostěradlo, oblečení na celý víkend, pevnou obuv, baterku, pláštěnku, kostým zlatokopa a hlavně dobrou náladu a touhu po dobrodružství!

Cena: 987,- Kč. Cena zahrnuje jízdné vlakem tam a zpět, luxusní jídlo na celý víkend, ubytování na dva dny, profesionální tým vedoucích s mnohaletou zkušeností práce s dětmi, hru, gumpušky a spoustu zábavy a herních rekvizit.

Každý účastník - dítě - musí při nástupu na Zlatou Horečku předat organizátorům vyplněnou a podepsanou Přihlášku. Přihláška Vám bude zaslána emailem po vyplnění elektronické přihlášky.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte organizátora akce.

Kontakty:

Jan Zetek, tel.: 733229166, email: zetek.jan@email.cz

                                     Přijeďte všichni!


Na Horečku přijedou vaši vedoucí z tábora Zaklínač, Metro 2033, Gothic a dalších.
                                     Těšíme se na vás!

 Fotky z minulého ročníkuFotogalerie